ABB Elektrik Personel Alımı 2017


abb-elektrik-personel-alimi

ABB Elektrik Personel Alımı Yapıyor!

ABB Elektrik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre ABB Elektrik personel alımı yapıyor. ABB Elektrik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? ABB Elektrik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde ABB Elektrik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

ABB Elektrik İnsan Kaynakları

Neden ABB?

İşbirliği ve birlikte çalışma ruhu ile başarabileceklerimizin sınırı yok.

ABB’de çalışanlar, daha iyi bir dünya yaratmak yolunda arkalarında kalıcı iz bırakma fırsatını yakalar. Aramıza katılmak için global düşünmeniz, fark yaratmanız, akıllı ve dürüst olmanız yeterlidir.

Nasıl Çalışıyoruz

Kendimize iddialı hedefler belirlemekle kalmıyor, bu hedeflere nasıl ulaşacağımız konusunda net bir anlaşmaya varıyoruz: Bizler için yöntemler en az sonuçlar kadar önemlidir.

Bu nedenle, sorumluluk, saygı ve kararlılığı temel alan, net tanımlanmış bir dizi ilkeye sahibiz. Bu ilkeler günlük işlerimize, sağlık ve güvenlik konularına yaklaşımımıza ve daha pek çok konuya global vizyonlu kurumsal bir vatandaş gibi bakmamız için bize yol gösteriyor.

Yaptığımız her işte dünya lideri olarak kabul edilmek ve tüm paydaşlarımızın ABB ile ilişkide bulunmaktan gurur duymalarını istiyoruz.

İlkelerimiz bunu yapmamıza olanak tanıyor.

ABB Elektrik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan ancak farklı şehirlerde de eleman ihtiyacı duyan ABB Elektrik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. İnternet başvuru yapacak adaylar için kolay ve anlaşılır bir başvuru sayfası hazırlayan ABB Elektrik’in kariyer sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda sizler için ABB Elektrik şirketinin en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik.

 • Teknik Eleman
 • Atölye Elemanı
 • Elektronik Bakım Elemanı
 • Servis Mühendisi
 • Proje Mühendisi
 • Lojistik Uzmanı

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

5 Yorum

 • İsmail

  Merhabalar ben körfez yarımcada oturuyorum 6 sene armetal trafo fabrikasında testçi olarak çalıştım sizinle çalışmak isterim

 • ramazan

  gamak makinada 6 yıl çalıştım el becerim var meslek lisesi mezunuyum sizle çalışmak iztiyorum

 • Sedat

  Mrb 16 yildir trafo sektorunde calistim abb halley bnf 185 br 423 motaj kaynak yaptim 6 bar havaile sizdarmaz testleri yapiyorum 6700 rayli sistem kaynaklri titresimle teste tutuluyor sizlerle calismak isterim saygilarimla

 • ibrahim

  Merhabalar;
  Ankara Keçiören semtinde ikamet etmekteyim 30 yaşında meslek lisesi telekominikasyon bölüm mezunu 11 yıllık şoför bilgim vardır

 • suayip

  SELAM BEN ANKARAD YAŞIYORUM 35 YAŞ ENDUŞSTRİ MESLEK LİSESİ BÖLÜMU ELEKTRİK

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin