Adalı Holding Personel Alımı 2017

adali-holding-personel-alimi

Adalı Holding Personel Alımı Yapıyor!

Adalı Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Adalı Holding personel alımı yapıyor. Adalı Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Adalı Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Adalı Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1962 yılında temelleri atılan Adalı Holding günümüze kadar iyi bir büyüme kaydetmiştir. Türkiye’nin güçlü holdinglerinden birisi olan Adalı Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. İnşaat, Servis, Sanayi, Enerji, Turizm gibi daha bir çok sektörde faaliyetlerini sürdüren Adalı Holding’de siz de iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Adalı Holding Hakkında

Misyonumuz:

Son teknolojiyi projelerine entegre ederek, dünya standartlarında çevreye duyarlı projeler üstlenmek misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli projeler üretmek için çalışmaktadır.

Vizyonumuz:

Sahip olduğumuz manevi değerlerin ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle; tempomuzu, kalitemizi, başarılarımızı ve hedeflerimizi yurt içinde ve yurt dışında sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.

Adalı Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

İlan sitelerinde Adalı Holding’in personel alımı yapacağı pozisyonların listesine ulaşamasak da firmaya genel başvurunuzu gönderebilirsiniz. Adalı Holding iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • Cuma

    Mrb maraşlıyim silindir opr tc 9 yıl iş deyim sizinle çalışmak istiyorum

  • Mehmet

    Merhaba ben mehmet jcb excavator operatörüyum 14 yıllık tecrübem var Afganistan ırak Türkmenistan ülkelerinde çalıştım eğer uygun görürseniz Şirketiniz bünyesinde çalışmak isterim teşekkürler.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin