Adidas Personel Alımı İş İlanları 2017


adidas-personel-alimi-is-ilanlari

Adidas Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Adidas insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Adidas personel alımı yapıyor. Adidas iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Adidas iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Adidas eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük spor giyim markalarından biri olan Adidas, Türkiye’de de faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Özellikle sporseverlerin ve genç kesimin spor giyimde ilk tercihi olan Adidas ülkemizde her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Hemen hemen her şehirde bulunan mağazalarında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Adidas personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmanın bir parçası olmak ve kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve Adidas’a nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Adidas İnsan Kaynakları

Adidas insan kaynakları bölümü yetkilileri Türkiye genelindeki tüm mağazalarında ve ofislerindeki eksik departmanların tespitini yapıp bu doğrultuda iş ilanlarını yayınlamaktadır. Söz konusu ilanlara yapılan başvuruları eleme sürecinden geçiren firma yetkilileri, uygun görülen adaylar için karar verip işe alım sürecini başlatmaktadır.

Adidas Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinden yapacak olan Adidas personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 30’un üzerinde açık pozisyonu bulunan firmaya sizler de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Adidas insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Adidas firmasının bu günlerde aradığı personel pozisyonları şu şekildedir;

 • Satış Danışmanı ( İstanbul – Anadolu – Avrupa, Mersin, Erzurum, Kocaeli, Ankara, Antalya, İzmir, Tekirdağ )
 • Mağaza Müdürü

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

 • Mustafa Karacan

  Is Basvurusu!

 • Mustafa Karacan

  Benim Adim Mustafa Karacan. Almanyada yasiyorum, Acun Medyada calismayi cok istiyorum. Hem Anneme madi durumdan destek olmak icin hem de güzel bir yerde calismak icin. Ben suan hastanede Bir meslek ögreniyorum ama bütün kalbimle istiyerek yapamiyorum.
  Eger beni ise alirsaniz hanki is olursa olsun Burdan Istanbula gelmeye hazirim.
  Insallah hayirliysa olur. Cevabinizi bekliyorum.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin