Afyon Belediyesi Personel Alımı 2017


afyon-belediyesi-personel-alimi

Afyon Belediyesi Personel Alımı

Afyonlu vatandaşların beklediği Afyon Belediyesi personel alımı ilan haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derledik. Afyon Belediyesine iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Afyon Belediyesi iş ilanlarını güncel medyadan sürekli takip ediyoruz ve yayınlanan ilanları en hızlı şekilde takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.

Afyon tarımı ve havyacılığı ile Türkiye ekonomisine katkı sağlayan şehirlerden birisidir. İl nüfusunun birçoğu genellikle bu alanlarda çalışmaktadır. Ancak son yıllarda kamu alanında da önemli istihdam çalışmaları yapılmaktadır.  Örneğin Afyonkarahisar belediyesi personel alımı da bu çalışmalardan birisidir. 2016 yılı içinde belediyede belli kadrolara personel alımı yapılarak iş arayan birçok kişiye iş imkanı sağlanmaktadır.

Türkiye bazında büyükşehir belediyeleri de dahil olmak üzere birçok belediyeye sözleşmeli işçi alımı yapılmaktadır. Eğer sizde Afyon ilinde ikamet ediyor ve iş arayışı içindeyseniz Afyon belediyesi eleman alımı ilanlarına göz atabilirsiniz. Memur ve işçi olmak üzere gerekli şartları sağlıyorsanız başvurunuz yetkililer tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Belediyeler her yıl belediye meclisi ve encümeni kararları ile bünyesinde çalışacak yeni personeller almaktadır. Afyon belediyesi işçi alımı ilanına başvuru yaparak siz de bu imkana sahip olabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak için ilgili birimlerden yardım istemeniz yeterlidir. Ayrıca internet üzerinden de Afyon belediyesi işçi ilanlarına ulaşabilirsiniz. Afyon Belediyesi memur veya işçi alımı ilanlarını Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinden duyurmaktadır.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • Tacettin

    Gerçekten işe ihtiyacim var ortaokul mezinuyum zor durumdayim allah rizasi için iş ariyorum madurum sel maduru

  • Şenay Şen

    Önlisans ilahiyat mezunuyum.Resepsiyonist olarak calismisligim var.İletisimmim diksiyonum cok düzgün Afyon belediyesinde calismak istiyorum.Gercekten ise ihtiyacim var çocuklarim icin

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin