Akın Tekstil Personel Alımı 2017


akin-tekstil-personel-alimi

Akın Tekstil Personel Alımı Yapıyor!

Akın Tekstil insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Akın Tekstil personel alımı yapıyor. Akın Tekstil iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Akın Tekstil iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Akın Tekstil eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kuruluş yılları 1956 olan Akın Tekstil ülkemizin tekstil sektöründe en köklü ve başarılı firmalardan birisidir. Kurulduğu günden bu yana yaptığı işlerle pazar liderlerinden birisi haline Akın Tekstil personel alımı yapmayı sürdürüyor. Kendi içerisinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olabilir. Akın Tekstil’e iş başvurusu yapmak için ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Akın Tekstil İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Kültürümüz

Yenilikler sunmayı misyon edinen insan kaynakları uygulamalarımızda değer ve farklılık yaratmaya öncelik veriyoruz. Başarımızın asıl mimarları olarak gördüğümüz çalışanlarımız, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik uyguladığımız projelerle uzun vadeli fayda sağlayan kazanımlar yakalıyorlar. Kurumun her kademesinde işlenen güven ve mutluluğu yaşarken kariyer hedeflerinde hızla ilerliyorlar.

Biz güçlü bir aileyiz!

Kurum kültürümüzde her çalışan ilişkilerin güçlendirildiği, başarıların teşvik edildiği bir ailenin üyesi olarak yüksek performans yakalıyorlar. Çalışanlarımızın motivasyonu, sosyal faaliyetlerle desteklenerek arttırılıyor. Her 10, 15 ve 20. yıllarını tamamlayan Akın Tekstil çalışanlarının ödüllendirildiği personel ödül törenlerimizde yöneticiler, çalışanlar ve eşleri elde edilen başarıları kutlamak için yemekte bir araya geliyorlar. ( Kaynak )

Akın Tekstil Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunlukla İstanbul bölgesinden yapan Akın Tekstil personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Akın Tesktil’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin