Akşehir Belediyesi Personel Alımı 2017


aksehir-belediyesi-personel-alimi

Akşehir Belediyesi Personel Alımı

Türkiye Cumhuriyeti’nin, en geniş topraklarına sahip olan, Konya ilinin güzel bir ilçesi olan Akşehir belediyesi, 2016 yılı içinde personel alımı yapacak haberi son günlerde çok fazla konuşulmaktadır. Akşehir belediyesi personel alımı duyurularını, ihtiyaç halinde devlet personel başkanlığı aracılığı ile duyurmaktadır. Bu yılda, belediyenin birçok kadrosunda açık bulunma ihtimali iş arayan insanları umutlandırmaktadır. Akşehir belediyesi iş ilanları halkın da büyük ilgisini çekmektedir. Sabit maaşlı ve devlet memuru görevinde çalışmak isteyenler, bu ilanlara büyük talep göstermektedir. Belediyeler, personel ihtiyaçlarını karşılamak için yılın çeşitli dönemlerinde alım yapmaktadır.

Belediyenin İlanlarda Aradığı Şartlar

Akşehir belediyesi, eleman alımı yaparken, birçok nitelik aramaktadır. Akşehir belediyesi eleman alımı ilanlarında, aradığı niteliklerin başında, TC vatandaşı olmak gibi nitelikler geliyor. Sözleşmeli ve vasıflı elemana ihtiyacı olan belediyenin, kişilerden istediği bir diğer belgede, adli sicil kaydı belgesidir. Personel ihtiyacını duyurular yolu ile karşılayan belediye, bu nitelikleri söz konusu ilanlara yazmaktadır.

2016 Yılı Duyuruları

Akşehir belediyesi, 2016 yılında çeşitli birimlerine alımlar yapacağı düşünülmektedir. Bu alımlar herkese açıktır. Akşehir belediyesi işçi alımı duyurularını, devlet personel başkanlığı veya İŞKUR gibi resmi sitelerden yapmakta olup, buraya bağlı olarak da, eleman alımı yapmaktadır. Mevlana’nın şehri olarak bilenen bu ilçe de, çalışmak isteyenler, devlet personel başkanlığı sitesi üzerinden ve İŞKUR üzerinden başvurularını yapabilirler.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • Ramazan

  Orta okul mezunuyum belediyede çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

 • Yeliz

  Konya akşehir belediyesine temizlikçi çaycı olarak girmek istiyorum saygılar

 • ali

  arkadşalar hiç uraşmayın torpililer gitip çalışıyo işte belediyede

 • İbrahim

  Lise mezunuyum belediye bünyesinde uygun işlerde çalışmayı isterim saygılarım la

 • ramazan şener

  doğma büyüme akşehirliyim yıllarca il dışında çalıştım artık akşehirde çalışmak istiyorum 20 20 yıllık ekskavatör operatörüyüm bana uygun bir iş olursa belediyemizde çalışmak isterim saygılarımla

 • yakup

  farketmez davamlı iş olsun

 • zeki

  ihlas pazarlama ve mağazacılık bölümünde mağaza personeli ve tezgahtar olarak çalıştım uygun gördüğünüz bir pozisyonda çalışmak isterim saygılarımla

 • fulya karabulut

  ihlas servis bünyesinde sekreter olarak çalışıyorum uygun gördüğünüz bir pozisyon için çalışmak isterim saygılarımla.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin