Akuvatur Personel Alımı 2017


akuvatur-personel-alimi

Akuvatur Personel Alımı Yapıyor!

Akuvatur insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Akuvatur personel alımı yapıyor. Akuvatur iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Akuvatur iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Akuvatur eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Balık üretimi sektöründe lider konumda bulunan firmalardan biri olan Akuvatur 1990 yıllarından bu yana ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Personel Alımı yapmayı sürdüren Akuvatur firmasının ilanını inceleyerek sizlerde bu firmada bir iş sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Akuvatur Hakkında

1990 yılında Adana’da kurulan Akuvatur, Yıllar içerisinde geliştirdiği Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiği özel ve nadir Akdeniz türleriyle ve yavru balık üretim kapasitesiyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın lider firmaları arasında yerini almış bulunmaktadır. Geliştirdiği entegre akuakültür iş modeli ile yumurtadan son ürüne kadarki tüm üretim süreçlerinde sürdürülebilirliği ve izlenebilirliği garanti altına almıştır. 200’den fazla çalışanı, 6 üretim tesisi; Şakran Anaç Tesisi, Milas ve Adana Kuluçkahaneleri, Torbalı Yem Fabrikası, İnceburun Kafes Tesisi, Parlak Paketleme Tesisi ve Genel Müdürlük Ofisi ile İzmir, Muğla ve Adana’da faaliyetlerine devam etmektedir. ( Kaynak )

Akuvatur Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle üretim tesislerine yapan Akuvatur, ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personeller almaya devam etmektedir. Siz de Akuvatur’un açık pozisyonlarını inceleyip firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin