Algida Personel Alımı 2017


algida-personel-alimi

Algida Personel Alımı Yapıyor!

Algida insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Algida personel alımı yapıyor. Algida iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Algida iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Algida eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dondurma ve çikolata sektöründe adından sıkça söz ettiren bir marka olan Algida ülkemizdeki faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye’nin birçok şehrinde yeni personellere ihtiyaç duyan Algida personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz ilanın devamını inceleyerek Algida firmasına iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Algida Hakkında

Algida, Unilever firmasına ait dünyanın önde gelen dondurma firmalarından birisi. Algida, farklı isimlerle diğer ülkelerde de faaliyet göstermektedir.

Algida, Türkiye’de 2007 yılını 270 Milyon Euro’luk ciro ile kapatmıştır. Unilever’in en karlı yan kuruluşu olan Algida, çeşitli ülkelerde yerel dondurma firmalarının satın alınıp isimlerinin değiştirilmesi ile global pazarda büyük yer edinmiştir.

Unilever, genellikle aynı dondurmaları aynı isimle üretir. Ancak bu dondurmalar arasında yerel bazı farklılıklar görülebilir. Bu dondurmalardan birkaçı; Carte D’Or, Cornetto, Magnum, Max’tır.

Algida Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin pek çok şehrinden gerçekleştirecek olan Algida personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Algida’da çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Buradan Unilever insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

21 Yorum

 • Mustafa ihsan Şeneldi

  Ben mustafa ihsan Şenel”btndi, src 4ve 2belgem var, adana şoförler odası Başkanı Mehmet Kaya bey referanslı, 30 yıllık şoförüm,

 • mustafa ihsan

  adım;MUSTAFA İHSAN ,otuz yıldır deneyimli şöförüm,src2ve 4 belgelerim var,ADANA/SEYHAN DA ikamet ediyorum

 • Semih

  Algida fabrikasinda çalışmak istiyorum vasıfsız elemanım

 • Ugur

  12 yil turk cumhuriyetleri ortadogu teceubem src4 d psikoteknik hatay da ikamet ediyorum tir soforuyum

 • Süreyya

  Merhaba, ben Konya’da ikamet ediyorum,Selçuk Üni.İşletme Blm ve Anadolu Üni.Sosyal Hizmetler
  Blm bitirdim.Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti işbirliği ile açılan yemek,iş sağlığı ve güvenliği kursunu bitirdim. Unilever bünyesinde çalışmak istiyorum,işçi pozisyonunda da çalışabilrim.

 • SELÇUK

  Merhaba 2yıllık üniversite ELEKTRİK bölüm mezunuyum 2005ten beri fabrika makina kumanda arıza inşaat elk.tesısat işlerini yaptım şu an piyasada mesleğimi yapıyorum ELEKTRİK BAKIM da görev almak istiyorum

 • Osman

  Bende k.maraş merkezi neyim kaşık cilik yaptım iş arıyorum

 • yunus

  konyada yasıyorum soguk zincirde 5 sene sevkiyat yaptım algidayla calişmak isterim e ehliyetim src piskoteknik im var

 • İbrahim

  Algida prakende satis bunyesinde bi sezon isminden iyi soz ettiren bi calisma yaparak isinde tecrube kazanan birisi oldum manisa turgutlu karpuzkaldiran parkinda kurdugumuz stant la sezona noktayi koyduk bu sezon antalya bolgesinde bi sitant kurmamiza yardimci olurMusunuz

 • Gökhan

  Merhaba , Ben istanbul da yaşıyorum .Birçok fabrikada çalıştım. Deneyimliyim. Ehliyetim var , sizin bünyenizde çalışmak istiyorum.

 • AHMET

  meraba iygünler ben ahmet ehliyetim D.E.A2 SRC2 SRC4 DİJİTAL EHLİYETİM VAR PİSKO TEKNİK BELGEM VAR DAHA ÖNCE DEN 18 YILLIK SATIŞ SEVKİYAT MÖRŞ TECRÜBEM VAR 2000 2005 ARASI ADANA BESİ VE YEM TAVUK PAZAARLAMADA ÇALIŞTIM 2005 2008 DANONE DE ÇALIŞTIM 2008 2011 PINAR SEVKİYAT ELAMANI OLARAK ÇALIŞTIM 2011 2016 ELİT GIDADA ŞÖLEN .TORKU SATIŞ ELAMI OLARAK ÇALIŞTIM SİZİN ADANA YADO A.Ş DE SEVKİYAT ELEMANI OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM 2 AY ÖNCE SİVİ BIRAKTIM FİRMANIZA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM… SEYHAN / ADANA

 • tugay sarı

  konyada yaşıyorum ehliyetim var bu işte tecrübeliyim

 • Ali emre

  16 yıldır rut sisteminde satış temsilciliği yaptım istanbulun her bölgesinde görev yaptım Algida da çok çalışmak istiyorum taşıt kullanma belgemde var

 • Yusuf

  Konya da yaşıyorum altıda fabrikasında. Çalışmak istiyorum vasıflı vasıfsız

 • Eren

  Çorlu da yaşıyorum.35 yaşındayım.lise mezunuyum.e sınıfı ehliyetim var.src belgelerin tam.kaynak biliyorum.sanayi alt yapım olduğu için,elim anahtar tutar diyebilirim.çalışkan ve aktifim.insanlarla iletişimin herzaman güçlü ölmüştür.sizinle çalışmayı çok istiyorum.

 • Mehmet

  Merhabalar ben izmir bucada oturuyorum daha once erzincan da algida sofurluk yaptim suanda burda sizinlede calismak isterim uygun gorurseniz geri donus saglarsiniz sevirim

 • necati

  slm konya da yaşıyom iş arıyorum konya algida fabrikasında çalışmak istiyorum .lise mezunuyum

 • ferhat

  çorlu da yaşıyorum algida da stajerlik yaptım
  işçi alımında bana haber vericeklerdi sizinle çalışmak benim için umut verici..

 • Turan

  Merhaba corluda ikamet ediyorum ismim turan 84 doğumluyum gıda sektöründe uzun sure çalıştım İstanbul ve corlu fabrikalarında sizin sektorunuzdede çalışmak isterim kabul ederseniz sevinirim bana donmenizi beklicem.

 • Recep

  Konya da yaşıyorum e egliyetim var

 • Selin guner

  Corluda ikamet ediyorum.lise menzunuyum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin