Amcor Personel Alımı 2017


amcor-personel-alimi

Amcor Personel Alımı Yapıyor!

Amcor insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Amcor personel alımı yapıyor. Amcor iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Amcor iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Amcor eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

43 ülkedeki 306 fabrikasında 35,000’den fazla çalışana sahip AMCOR Flexible İstanbul , ağırlıklı olarak gıda sektörüne olmak üzere yurt içinde ve dışında birçok üretici firmaya baskılı ambalaj malzemesi üretmektedir. Yıllık cirosunun yarıdan fazlasını ihraç eden şirket, 398 kişilik çalışan kadrosuyla sektörün lideridir. Yayınladığı iş ilanlarıyla bir çok insana iş imkanı sağlayan Amcor personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak için ilanın ayrıntılarını inceleyiniz.

Amcor İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu Amcor İnsan Kaynakları da iş ilanlarını yayınlayıp en uygun adayı seçmek için değerlendirme sürecine girer. Amcor açık pozisyonlarına yapılan başvuruları belli bir CV havuzunda toplanıp değerlendirildikten sonra en uygun görülen adaylar arasından son seçimler yapılarak işe alım süreci başlatılır.

Amcor Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Amcor personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Amcora iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin