Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı 2017

ankara-guven-hastanesi-personel-alimi

Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Ankara Güven Hastanesi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapıyor. Ankara Güven Hastanesi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ankara Güven Hastanesi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ankara Güven Hastanesi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ankaranın gözde hastanelerinden birisi olan Ankara Güven Hastanesi 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle bir çok insanın ilk tercih ettiği hastane olan Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük hastanede sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Ankara Güven Hastanesi İnsan Kaynakları

Misyonumuz : Biz, Çalışanlarımızın;
Etik ve yasal süreçlere uyumlu, ekip ruhunu benimsemiş, objektif, bütünsel, kalite odaklı ve sürekli gelişen  bakış anlayışımız doğrultusunda, sevgimizi eşit dağıtmak, tüm görevlerin/birimlerin tanımları ve önceliklerini etkin analiz etmek, günün yirmi dört saati gönülden destek ve danışmanlık vermek felsefesi ile motivasyonu arttırarak, beceri ve yetkinlikleri geliştirmek, Hastanemizin hedefleri doğrultusunda, organizasyonumuzun bütününe ve insan hayatına katma değer sağlamak için varız.

Vizyonumuz : Hastanemizin misyon ve vizyonu doğrultusunda, nitelikli ve uzman profesyonel işgücünü cezbetmek, geliştirmek ve bünyemizde yaşatmak.
Çalışanlarımızın memnuniyetini aşarak, İnsan Kaynakları yönetimi ve temel süreçleri açısından örnek alınan lider bir sağlık kuruluşu olmak.
Türkiye’de değil, Dünyada, tüm standartlarda çok farklı bir “Güven” ortamı yaratmak.

Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını sürekli Ankara bölgesinden yapan Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Hastanenin açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Ankara Güven Hastanesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 • Att

  Çok acil işe ihtiyacım var. Acil tıp teknisyenligi bölümü mezunuyum.
  Tecrübem yok. Ama çalışmak zorundayım.
  Şimdiden teşekkürler.

 • Esengül

  Ben önlisan mezunuyum işe çok ihtiyacim var

 • hatice

  Laboratuvar stajımı Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Kan Bankası ve Transfüzyon Tıbbı, Hematoloji, HPLC laboratuvarlarını rotasyonlu olarak Pamukkale Tıp Fak. Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2014-2015 eğitim dönemi boyunca rotasyonlu olarak laboratuvarlarda tamamladım.
  Mikrobiyoloji Laboratuvarı:
  ?Klinik materyallerin kültür edilmesi
  ?Preparatların boyanarak direkt bakısı
  ?Üreme olan besiyerlerinden pasaj yöntemiyle Disk Diffüzyon Antibiyogram ve 0.5 Mc Farland bulanıklığı baz alınarak solüsyonlarla hazırlayıp cihazda Antibiyogram yapılarak Antibiyotik Duyarlılık Testlerinin tamamlanması.
  ?Nefelometrik Testler (CRP, ASO, Ig,C3-C4 vs.) – Siemens
  ?Makro ve Mikro ELISA (HIV,HCV,HBV vs..) – Architect – Elecsys
  ?Aglutinasyon Testleri(Brucella Tüp, Gruber-Widal vs…)
  ?Diğer Serolojik Testler(Rubella,Toxoplasma vs…)
  ?TBC laboratuvarı uygulamaları
  ?Parazitoloji Laboratuvarı(gaitada parazit aranması, rota virüs testi vs…)
  ?Besiyeri hazırlanması
  ?Biyokimya Laboratuvarı:
  Numune kabul ve serum ayırma(nüve)
  ?Biyokimya bölümü testleri(beckman coulter-elecsys)
  ?Hormon bölümü testleri(cobas,dixi)
  ?Hematoloji bölümü testleri(beckman coulter hemogram,vital diagnostic koagulasyon, C2000A bome sedim)
  ?Kan gazı bölümü testleri(roche)
  ?Kardiyak bölümü testleri(cobas)
  ?İdrar ve gaita bölümü testleri (fus-100/h-800 tit, gizli kan kaseti)
  ?Kan Bankası ve Transfüzyon Merkezi: ?
  ?Kan bağış birimi( bağış kriterleri, hemogram, hasta takip)
  ?Aferez birimi(tromboferez, hasta takip, eritroferez vs.. )
  ?Laboratuvar birimi(seroloji HIV-HBC-HBV, hemogram, VDRL vs.)
  ?Kan bileşen hazırlama birimi(ABO kan gruplama, cross-match, coombs, çeşitli antikor tarama ve tanımlama testleri, jel tüp lam kart, kriyopresipitat, kan bileşenlerini ayırma, çözdürme vs..)
  àààHPLC laboratuvarında ek olarak uygulamalarında bulundum.
  -Takrolimus
  -A1c
  -Vitamin D3
  -Böbrek Taşları Analizi

  –>Yaz stajı ve uygulama derslerinde rotasyonlu olarak kan bankası, biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuvarlarında geçirdim. Yapılan testlerin içeriğini ve tekniğini eğitim ve çalışma süresi boyunca aynı hastanede kalarak personelinde güvenmesi sayesinde birçoğunu uygulama fırsatı yakaladım. Uygulama fırsatı yakalayamadığım testleri ve teknikleri gözlemleyerek tanımaya çalıştım.

 • tugba

  Ben abant izzet baysal uniersitesi kamu yonetimi bolumu mezunuyum hastahaneniz ile calismak istiyorum

 • Hira

  Annemi hastanenizde kaybettim ve suan gerçekten çok ihtiyacım var temizlik elemanı hasta kayıt arıyorsanız sizinle çalışmak çok isterim

 • Musa güngör

  Ben özel bir hastanede teknik servis personelinin yaklaşık 7 aydır çalışıyorum mesleğim alçı boya duvar kağıdı yaklaşık 18 senedir mesleğimle uğraşıyorum çalışma şartları ağır olduğu için işyeri değiştirmek istiyorum sizde uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin