Aon Sigorta Personel Alımı 2017


aon-sigorta-personel-alimi

Aon Sigorta Personel Alımı Yapıyor!

Aon Sigorta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aon Sigorta personel alımı yapıyor. Aon Sigorta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aon Sigorta iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aon Sigorta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünya çapında bilinen bir sigorta şirketi olan Aon Sigorta ülkemizde dahil olmak üzere 120’den fazla ülkede sigorta hizmeti vermektedir. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan Aon Sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aon Sigorta İnsan Kaynakları

Dünya genelinde 65.000 çalışanı olan Aon’un İnsan Kaynakları Politikası, şirketin değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, “rekabetin giderek arttığı sigorta sektöründe insan kaynağını kullanarak farklılaşmaktır. Bu doğrultuda Aon, çalışanların tüm kapasite ve yeterliliklerini ortaya koyabilecekleri, yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve kendilerini büyük bir ailenin parçası olarak hissedebilecekleri, “öğrenen organizasyon” haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Başarı Anahtarımız…

Aon ’da başarının anahtarı, “insan” faktörüdür. Bu nedenle, İnsan Kaynakları Departmanı’nın stratejik bir rol üstlendiği Aon ’da “başarı” ve “insan” aynı çatı altındadır.

İnsan Kaynakları, Aon ’un hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle işbirliği içinde, başarıyı temel alan, çağdaş insan kaynakları programlarını planlar ve uygular. ( Kaynak )

Aon Sigorta Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının tamamın İstanbul bölgesinden yapan Aon Sigorta personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Aon Sigortaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Perakende Müşteri Temsilcisi / Sigorta İstanbul
Reasürans Uzman Yardımcısı İstanbul – Anadolu
Asistan – Engelli İstanbul – Anadolu
Müşteri Yöneticisi(SME – Individual) İstanbul – Anadolu
Yardımcı Operasyon Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Mali Rp. Ve Kontrol-Uzman Yardımcısı İstanbul – Anadolu
İK Müdür Yardımcısı İstanbul – Anadolu
 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin