Arjantin İşçi Alımı 2017

arjantin-isci-alimi

Arjantin İşçi Alımı

Arjantin iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Arjantin’i her yıl yüzlerce insan çalışmak için tercih etmektedir. Arjantin işçi alımı haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz bu sayfada Arjantin iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Arjantin’de çalışmak isteyenler bir çok kariyer sitesinde yer alan ilanlara başvurarak, niteliklere uygun olmaları halinde bu ülkede çalışabilme şansına sahip olmaktadır.

Arjantin ülkesine yatırım yapmış olan Türk firmaların tercih ettiği Türk elemanlarda aranan en önemli özellik, yabancı dil bilgisinin olmasıdır. Bunun yanında nitelik ve deneyimlere göre de değişik pozisyonlarda değerlendirilebilir.

İş başı yapılacak olan tarih, gerekli olan resmi işlemlerin yapılması, vize onayı ve çalışma izninin sağlanması ile belirlenmektedir. Arjantin işçi alımı dönemsel ya da uzun süreli işler için tercih edilebilir.

Arjantin’de Çalışmak için Neler Gerekir?

Öncelikle ihtiyacınız olan vizedir. Çünkü vizesiz hiçbir koşulda bu ülkeye ulaşamazsınız. Yasa dışı yolları kullanmanız da başınızı belaya sokar.

Arjantin işçi alımı yapan firmalar size gerekli olan çalışma izinlerini sağlayacak ve yasal süreçte engel oluşmayacak olan durumları oluşturarak yasal bir süreçte çalışma hayatına başlayacaksınız.

Başka bir ülkeye yerleşme kararı oldukça ciddidir ve ailenizi de beraberinizde getirmeniz kolay olmayabilir. Bu nedenle tüm detayları iyi bir şekilde incelemeniz gerekir.

Çalışma Şartları

Bir çok farklı sektörde çalışabileceğiniz yurt dışında, Türk firmaların bünyesinde çalışabilirsiniz. Arjantin işçi alımı ilanlarına İŞKUR sisteminden de ulaşabilirsiniz ve bu sistem daha güvenilir kurumlara ulaşmanız için uygundur.

Gerekli olan çalışma izinleriniz ve oturma izniniz önemli bir detaydır ve bu süreç uzayabilir.

Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.
Not: Bu sayfa, Arjantin’deki iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır. Sitemiz hiç kimse ile Arjantin’de iş bulacağı konusunda görüşmez. Kimseyi işe sokmaz ve bu konuda söz vermez.

Daha önce yayınladığımız Amerika İş İlanları adlı bilgilendirme sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın



 
 
 

8 Yorum

 • serdar topcu

  slm elektirik argon kaynakcisiyim sizinle calismak isderim

 • Cihan

  Merhabalar.Ben 32 yaşında Elektronik teknisyeniyim.8 yıllık mesleki tecrübem var.Orta seviye ingilizcem mevcut.Arjantin’de çalışmak ve yaşamak istiyorum.

 • emre can

  beykent üniversitesi anestezi bölümü mezun (2016) çeşitli hastanelerde çalışmış Intermediate English sahip,özel bi şirkette formenlik yaptım,ehliyet mevcut (b) SAĞLIK,EĞİTİM

 • osman

  merhaba osman esen 31 yaşındayım yurt dışı işlere gitmek istiyorum.elektirik bölümü mezunuyum teknisyenim ama hiç bilgim yok.özel silahlı güvenlik kartım var.B ehliyetim var.viyadük kiriş kalıpçısı işi yaptım.
  tüm yurt dışı işlere açığım.vasıfsız…

 • turan

  ben suan arjantindeyim ispanyolca kursuna gidiyorum ingilizce ve orta derece cince biliyorum

 • SEDA

  arjantin vize almıyor yanlız.. tabii çalışma durumunda nasıl olur öğrenmek lazım.. bende istanbul üniversitesi ispanyol dili ve edebiytatı mezunuyum. açıkçası çok güzel olabilir dilini konuştuğum bir ülkede farklı bir ortamda iş yapmak. zaten şu an bir turizm firmasında da arjantinlilerle çalışmaktayım.

 • murat

  s.a normal seviyede ispanyolca biliyorum cukurova fizik bolumu mezunuyum.

 • Erdi

  Merhaba ben elektrik kaynak ve boru montaj ustasıyım her türlü mekanik tesisat işlerini yaparım yurt dışında çalışmak istiyorum ulaşırsanız bana sevinirim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin