Arma Filtre Personel Alımı 2017


arma-filtre-personel-alimi

Arma Filtre Personel Alımı Yapıyor!

Arma Filtre insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Arma Filtre personel alımı yapıyor. Arma Filtre iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Arma Filtre iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Arma Filtre eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Arma Filtre İnsan Kaynakları

Arma Filtre A.Ş. 1988 yılında Adapazarı’nda kurulmuştur. Başlangıçta sadece filtre sistemleri konusunda çalışırken günümüzde faaliyet alanımız beyaz eşya, elektronik, otomotiv yan sanayilerini de içine alacak şekilde genişlemiştir. Toplam 32.000 m2 açık alan üzerinde 22.000 m2 kapalı alanda 2 fabrika ve 953 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Adek Bautelie GmbH 1992 yılında Almanya’nın Dusseldorf şehrinde kurulmuş olup, ürünlerimizin Avrupa pazarına satışından sorumludur.www.adek-bauteile.de.

Arma S.R.L. İtalya’daki müşterilerimize daha etkin bir hizmet sağlamak amacı ile 2006 yılında İtalya’nın Fabriano kentinde kurulmuştur. www.armasrl.com

Arma USA Kuzey, Güney Amerika ve Güney Doğu Asya’da satışlarımızın ve hizmet kalitemizin arttırılması amacı ile 2004 yılında California Los Angeles merkezli kurulmuş bir organizasyondur.

Arma Bautelie Sp. Z O.O. Polonya’daki müşterilerimize yönelik depolama, lojistik ve müşteri hizmetlerinin daha etkin bir şekilde koordine edilmesi amacı ile 2007 yılında faaliyete başlamıştır.

ARMA Componente S.L. İspanya’daki hizmet kalitemizin arttırılması amacı ile 2010 yılında İspanya/Barcelona-Castelldefels’de kurulmuştur. ( Kaynak )

Arma Filtre Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının tamamını Sakarya bölgesinden yapacak olan Arma Filtre personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Arma Filtre’ye iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Temel Metal Şekillendirme Elemanı Sakarya
Beden İşçisi (Genel) Sakarya
Beden İşçisi (Genel) Sakarya
İşletme Elektrik Bakımcısı Sakarya
Beden İşçisi (Genel) Sakarya
Temel Metal Şekillendirme Elemanı Sakarya
Beden İşçisi (Genel) Sakarya
Beden İşçisi (Genel) Sakarya
Muhasebeci Sakarya
Dış Ticaret Meslek Elemanı Sakarya
Beden İşçisi (Genel) Sakarya
Beden İşçisi (Genel) Sakarya
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • Mehmet

  Merhaba sayın iş veren ben yurtdışında çalışmak istiyorum ve benim mesleğim temizlikçi ve çevre düzenlemesi ve meydancılık ve saygılarımla arz ederim

 • murat ates

  polen filtresı ustasıyım sizinle calışmak isterıdm

 • Ahmet can

  Bende çalışmak isterim ama biraz kiloluyum acaba bir unsuru var mı acaba

 • Bulent

  ARMA FILTREDE CALISMAK ISTERIM

 • Tahsin yilmaz

  Metal doğrulama operatörüyum gorusmek isterim

 • Mehmet

  Merhaba ismim mehmet askerden yeni geldim sizin firmanızda çalışmak istiyorum Abim sizin firmanızda 3 yıldır çalışıyor benimle ilgilenirseniz sevinirim.

 • ilhan

  İyi günler geçen form verdim arma filtre ye çalışmak istiyorum arma filtrede

 • Filiz gündoğdu

  Ben meslek lisesi mezunuyum eşim arma filtrede çalışıyor bende arma filtrede çalışmak istiyorum eğer ilgilenirseniz sevinirim adım filiz gündoğdu tel

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin