Asteria Hotel Personel Alımı 2017


asteria-hotel-personel-alimi

Asteria Hotel Personel Alımı Yapıyor!

Asteria Hotel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruyu ve Asteria Hotel personel alımı haberini çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladık. Asteria Hotel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Asteria Hotel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Asteria Hotel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Asteria Hotel İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları stratejilerimiz, Asteria Hotel’in kalite politikası ve iş stratejilerini destekleyecek doğrultuda oluşturulur. Mevcut süreçlerin iyileştirilmesi, yeni süreçlerin geliştirilmesi ve daha etkin uygulanabilmesi hedeflenir.

Bizler, başarının insanlarla elde edileceğine inanırız. Birbirimizin yaratıcılığından, değişik bakış açılarından, inovasyon ve yeni fikirlerinden yararlanırız.

Asteria Hotel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Belek bölgesinde faaliyetlerine devam eden Asteria Hotel personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç durumunda çeşitli ilan sitelerinden paylaşmaktadır. Siz de bu ilanları takip ederek Asteria Hotel’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Asteria Hotel resmi insan kaynakları sayfasına gidip CV göndermek için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • Yunus emre

    Merhaba ismim yunus emre ercan.8yil hotel tecrübem var.hauskepeng deprtmaninda cam cila.arti butun ekipmanları iyi kullanirim.sizinle calismak isterim

  • ünal tastan

    Mrb kocaeli gebzeden ünal Taştan 1987 doğumluyum talep edilen pozisyonlarda çalışmak isterim tercubem yok tabiki herşeyin bir ilk adımı vardır ve bu ilk adımı sizlerle atmak isterim hedefin bulunduğum pozisyonda en üst seviyeye ulaşmaktır yardımcı olabilirsiniz mutlu olurum saygılarımla..

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin