ATK İnşaat Personel Eleman Alımı 2017

atk-insaat-personel-eleman-alimi

ATK İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

ATK İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre ATK İnşaat personel alımı yapıyor. ATK İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? ATK İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde ATK İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin İnşaat sektöründe kendini kanıtlamış markalardan birisi olan ATK İnşaat personel alımı yapmaya bu yıl da devam ediyor. Siz de firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

ATK İnşaat İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikalarının ana hedefi; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yeteneklerini işlerine etkin ve verimli bir biçimde yansıtmalarını sağlayacak süreçlerin tasarlanması ve uygulanması, değerlerini koruyarak, hedeflerimize ulaşma yolunda motivasyonu yüksek çalışanların oluşturduğu kurum kültürü yaratmak.

İşe Alım Süreci

Uzun vadede başarı, doğru kişilerin işe alınmasına ve çalışan sürekliliğine dayanır. İşe alım sürecindeki amacımız, müessesemizin  başarısına katma değer sağlayacak kişilerin organizasyonumuza dahil edilmesidir.

Eleman seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz; işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, proaktif, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışmasına yatkın, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişileri şirkete kazandırmaktır.

İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve ilgili Bölüm Yöneticisi tarafından gerçekleştirilen mülakatlardan sonra, pozisyonun gerektirdiği kişilik envanteri ve yetkinlik testleri uygulanır. İnsan Kaynakları bölümü son aşamaya kalan adayların referans araştırmalarını tamamlayarak iş teklifini gerçekleştirir.

ATK İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Sizler de ATK İnşaat çalışmak ve kariyerinizi bu büyük İnşaat firmasında sürdürmek istiyorsanız Buradan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

5 Yorum

 • hasan

  Sofor vinc oporotoruyum sizinle calismak istetim

 • ahmet

  irakta iş teklifi var lutfen bu numarada ulaşin bana

  • isa

   Merhaba kaba ve ince iş formeniyim büyük ölçekli anahtar teslimi projelerde çalıştım proje ve teknik resim okuyorum bilgisayar programlarını kullanıyorum AUTOCAAD ileri derecede rusca ve türkmence dillerini ileri derecede konuşuyorum ırakta çalışmak isterim

 • Ercan

  Merhaba Ercan Koçak ben 1983 doğumlu 1995 işe başlama tarihidir 21 yıldır aralıksız mermer işi yapmaktayım işimde çok titiz ve prensipliyim yurtdışı projelerinizde çalışmak isterim tşk

 • Kenan Taner

  13 yıllık PVC ve alüminyum doğrama imalat ve montaj ustasıyım daha önce de yurt dışında çalıştım iş arıyorum ilgilenirseniz memnun olurum telefon numaram 0538 451 99 15

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin