Aviva Sigorta Personel Alımı 2017


aviva-sigorta-personel-alimi

Aviva Sigorta Personel Alımı Yapıyor!

Aviva Sigorta insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aviva Sigorta personel alımı yapıyor. Aviva Sigorta iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aviva Sigorta iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aviva Sigorta eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin çok tercih edilen sigorta şirketlerinden birisi olan Aviva Sigorta Hollanda temelli bir firmadır.. Köklü bir firma olan ve sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok bölgesinde faaliyet gösteren Aviva Sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvurulacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aviva Sigorta İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikaları Hakkında Bilgi

Amacımız Aviva Değerlerini -güvenirlik, performans, sürekli gelişim, takım çalışması – benimseyecek arkadaşlarımızı aramıza katabilmek.

Bu ana amaçla, görev profillerine en uygun adayların özgeçmişlerini değerlendirmeye alıyor ve işe alım sürecini başlatıyoruz.

İnsana değer veren, katılımcılığın ve yaratıcılığın özendirildiği bir yönetim sistemi uyguluyoruz.

Çalışanlarımızın görev tanımlarına uygun olarak gerekli yurt içi ve yurt dışı eğitim ihtiyaçlarını belirliyor ve uyguluyoruz.

Aviva Sigorta Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan ve zaman zaman farklı bölgelerden de personel ihtiyacı duyan Aviva Sigorta personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin