Aydın Tekstil Personel Alımı İş İlanları 2017


aydin-tekstil-personel-alimi-is-ilanlari

Aydın Tekstil Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Aydın Tekstil insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aydın Tekstil personel alımı yapıyor. Aydın Tekstil iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aydın Tekstil iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aydın Tekstil eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye Tekstil sektörünün tanınmış önemli markalarından biri olan Aydın Tekstil personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız, aşağıda yer alan Aydın Tekstil iş ilanları hakkında bilgileri inceleyebilir ve firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aydın Tekstil Hakkında

Misyon

Döşemelik, perdelik, yatak kumaşı ve ev tekstili sektörlerinde son teknolojiyi kullanan, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, yenilikçi, moda merkezli ve müşteri odaklı yaklaşımımızla dünyada tercih edilen lider firma konumumuzu korumak ve müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak. İnsanların günlük yaşamın karmaşasında huzur buldukları sıcak yuvaları için ürettiğimiz modern ve konforlu kumaşlarla, geleneksel kültürümüzü gelecek nesillere taşımak.

Vizyon

Müşterilerimize en son kumaş trendlerini, en ileri teknoloji ile sunmak. Sektörün ilerlemesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

İnsan Kaynakları

Aydın Tekstil de, sürekli geliştirdiğimiz insan kaynakları uygulamaları ve modern yönetim teknikleriyle, iş arkadaşlarımızın mutluluklarını ve memnuniyetlerini sağlarız. Burada emeğin kıymetini çok iyi biliyoruz. Ve emeğe hak ettiği saygıyı gösteriyoruz.

Aydın Tekstil Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu şehirlerinden yapan Aydın Tekstil personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları takip ederek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Aydın Tekstil’in resmi CV gönderme sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

Etiket: , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

  • seyfullah gumus

    daha once calis madim ama her isden anlarim

  • Hamdi

    Selam alayküm tekstilde çalıştım bütün makina bilgilerim var aktif çalışma becerim var iş konusunda fark olmaksızın çalışırım aktif olarak çok iyi şöförlügüm var src 2 src4 +PİSKOTEKNİK belgelerim mevcut olup işe ihtiyacım var degerlendirmenizi rica ediyorum

  • tarık

    Selam aleyküm ben akşam 19 01 arası ćalşa bilirim singerde her işi yaparm ihtiyacm var.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin