Banvit Personel Alımı 2017


banvit-personel-alimi

Banvit Personel Alımı Yapıyor!

Banvit insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Banvit personel alımı yapıyor. Banvit iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Banvit iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Banvit eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Banvit’in temelleri 1968 yılında atılmıştır. Türkiye’nin en büyük piliç eti üreticileri arasında yer alan Banvit personel alımı yapmaya devam ediyor. Sektörün önemli firmalarından olan Banvit binlerce insana iş imkanı sağlayarak istihdam konusuna da önem vermektedir. Siz de Banvit gibi büyük bir firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Banvit İnsan Kaynakları

Banvit, 2.500’ün üzerindeki çalışanıyla, tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için kendine kalite ve güveni felsefe edinmiş, büyük bir “ailedir.”

İnsan kaynakları yaklaşımlarımızla 41 yıldır aile kimliğimizi korumaya özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki her geçen gün eklenen yeni üyelerimizle, aile olmanın verdiği değerlerle geleceğe hep birlikte, daha sağlam adımlarla ve güçlenerek ilerleyebiliyoruz.

Tüm iş süreçlerimizde ‘Ben’ yerine ‘Biz’demeyi ilke edinmiş çalışanlarımızla sevgi, saygı, eşitlik, güven, karşılıklı anlayış ve dayanışma çerçevesinde kalıcı rekabet üstünlüklerimizi birlikte inşa ediyor, sektörümüze bu alanda da liderlik etmekten gurur duyuyoruz.

Banvit ailesine katılacak üyelerin seçimi ve yerleştirilmesindeki temel anlayışımız ise bireylere eşit fırsat vererek doğru insanı, doğru işe yerleştirip, hem şirketimizin hem de bireyin çıkarlarını gözetmek ve böylelikle verimliliği artırabilmektir.

Banvit Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok noktasında elemanlara ihtiyacı olan Banvit personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Bodrum Sezonluk Dağıtım Elemanı Muğla
Söke Sezonluk Dağıtım Elemanı Aydın
Veteriner Hekim Elazığ
Ziraat Mühendisi Elazığ
Sezonluk Dağıtım Elemanı Muğla
Mutabakat Elemanı Antalya
Mutabakat Elemanı İstanbul – Avrupa
Depocu Ankara
Depocu – Halkalı Şube İstanbul – Avrupa
Bilişim Sistemleri Elemanı – Rapor Geliştirme Balıkesir
İşyeri Hemşiresi Balıkesir
İşçi Balıkesir
Elektrikçi Balıkesir
Sezonluk Dağıtım Elemanı Muğla
İşçi İzmir
Denetim Elemanı Balıkesir

Banvit iş başvurusu için tıklayınız.

 

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 • Firdevs

  Merhaba ben Firdevs Gıda teknolojisi mezunuyum gıda ile ilgili de bir çok sertifikalara da sahibim sizinle çalışmak istiyorum. Teşekkürler

 • Fatih

  Slm elazığda ikamet ediyorum evliyim bir çocuk babasıyım E+C+D EHLİYETİM SRC 4 PİSKOTEKNİK DİJİTAL EHLİYET MEVCUT ŞÖFÖRLÜK HUSUSUNDA DENEYİMLİYİM BAŞVURUDA DA BULUNDUM NETTEN

 • Önder

  Merhaba..elazığ firmanızda sizinle çalışmak istiyorum..
  1978dogumlu olup su an istan bul sehrinde üretim elamanı makina operatörü olarak calışmaktayım …forklif kullanıyorum eyliyetsiz….

 • güngör kapar

  merhababen güngör kapar e sınıfı ehliyete sahibim .sizinle istanbul avrupa yakasında mutabakat elemanı olarak çalışmak istiyorum.

 • SERKAN

  Mrb pendikte oturuyorum yasim 32 evli 1cocuk babasiyim ogrenim durumum lise terk sizinle calismak istiyorum

 • barış

  forklifciyim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin