Bayındır Hastanesi Personel Alımı 2017


bayindir-hastanesi-personel-alimi

Bayındır Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Bayındır Hastanesi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bayındır Hastanesi personel alımı yapıyor. Bayındır Hastanesi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bayındır Hastanesi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde  Bayındır Hastanesi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1992 yılında sağlık sektörüne Söğütözü hastanesiyle giren Bayındır Sağlık Grubu kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Söğütözü, Kavaklıdere, İçerenköy ve Levent tıp merkezi gibi 4 hastanesi bulunan Bayındır hastanesi personel alımı yapamaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı veren Bayındır Hastanesinin siz de birer parçası olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Bayındır Hastanesi İnsan Kaynakları Politikası

Hasta ve hasta hakları odaklı yaklaşımımız ile öncelikli olarak doğru işe doğru adayı yerleştirmek, personelimizin gelişimini sağlamak, performanslarını değerlendirmek ve atamalar ile kariyer planlamalarını yapmak.

İnsan Kaynakları Misyonumuz : Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen, vizyon sahibi, dinamik adaylar tarafından en çok tercih edilen hastane olmaktır.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz : Çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlayarak, personelimizin bilgi ve becerilerini geliştirmek, sağlık sektöründe en çok çalışılmak istenen hastane olmak ve bu konumu korumaktır.

Bayındır Hastanesi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının çoğunu İstanbul bölgesinden yapacak olan Bayındır Hastanesi personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kadın Doğum Servis Hemşiresi İstanbul – Avrupa, Anadolu
Anestezi Teknikeri İstanbul – Avrupa
Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul – Anadolu
Acil Servis Hasta Danışmanı İstanbul – Anadolu
Eko Teknisyeni İstanbul – Avrupa, Anadolu
Berber Porter İstanbul – Anadolu
Yardımcı Sağlık Destek Personeli İstanbul – Avrupa, Anadolu
Hemşire İstanbul – Avrupa, Anadolu
Ebe İstanbul – Anadolu
Kat Sağlık Destek Personeli İstanbul – Anadolu
Hasta Danışmanı İstanbul – Anadolu
Kat Hekimi İstanbul – Anadolu
Sağlık Destek Personeli / Yardımcı Personel Ankara

Bayındır Hastanesi iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

  • hatice sulelioglu

    Hastanenize daha once bir yakinimim tedavisi icin bulundum cok mutlu oldum sizinle calisip deneyimerimi aktarmak isterim yuksek hemsireyim hacettepede calistim su snda emekliyim sizinle calismak istiyorum beni duyun lutfen

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin