Beypiliç Personel Alımı 2017

beypilic-personel-alimi

Beypiliç Personel Alımı Yapıyor!

Beypiliç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Beypiliç personel alımı yapıyor. Beypiliç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Beypiliç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Beypiliç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Beypiliçin temelleri 1979 yılında Ankara bölgesinde atılmıştır. Üretimlerini ve yatırımlarını kaliteli bir şekilde sürekli olarak devam ettiren firma günümüze kadar çok iyi bir büyüme kaydetmiştir. Her zaman Türkiye’deki en iyi kuruluşlar arasında yer alan, sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Beypiliç personel alımı yapmayı sürdürüyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Beypiliç İnsan Kaynakları Politikası

İşe Alım Politikamız:

– En iyi ve en nitelikli kişileri bünyemize katmaya çalışırız,
– Doğru kişileri doğru role yerleştirmeye odaklanırız,
– Yetkinlik bazlı değerlendirme yaparız,

Sunduğumuz imkanlar, yarattığımız heyecan ve gurur verici çalışma ortamı ile işe alım politikamızı destekleriz.

Vizyonumuz sizi heyecanlandırıyorsa, hep daha iyinin peşinden koşmak istiyorsanız, zorlukların içinden fırsat görebiliyorsanız, kendinizi global bir çalışan olarak yetiştirmek istiyorsanız, doğru bir adım atmak üzeresiniz…

Beypiliç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Beypiliç henüz ilan sitelerinde personel alımı yapacağı pozisyonların listesini yayınlamamıştır. Fakat firma her geçen gün genel başvuru yapan adayların cv’lerini kabul etmektedir. Siz de Beypiliç’de çalışmak istiyorsanız firmaya genel başvurunuzu gönderebilirsiniz. Beypiliç iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • İbrahim

    S.a ben İbrahim Odaci.dortdivanda ikamet etmekdeyim.E.D Ehliliyete ve SRC PİSKOTEKNİK Dijital ehliyet sahibim sigara kullanmıyorum.bunyenizde bana uygun bir pozisyon var ise çalışmak isterim.

  • Gökmen bora

    Merhaba ben sincan ankara dan ikamet ediyorum 5yıllık bir zaman plasiyer lik yaptım src ve piskoteknik belgelerim mevcuttur çalişma ortamina uyumluyum sigara ve kötu alişkanliklarim yok uygun görurseniz sizinle çalişabilirim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin