Calzedonia Personel Alımı 2017


calzedonia-personel-alimi

Calzedonia Personel Alımı Yapıyor!

Calzedonia insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Calzedonia personel alımı yapıyor. Calzedonia iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Calzedonia iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Calzedonia eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Plaj giyimi konusunda sektörün en önemli markalarından biri olan Calzedonia dünyanın bir çok bölgesinde faaliyet gösteren büyük bir firmadır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Calzedonia personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de mağazacılık sektöründe kariyerinizi sürdürmek isteyenlerdenseniz ilanın devamını inceleyip Calzedonia’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Calzedonia İnsan Kaynakları

Şirket İş Alanları

Sürekli büyümesi sayesinde şirketimiz gerek İstanbul genel merkezlerinin ofislerinde gerekse yaygın perakende ağında cazip kariyer imkanları sunmaktadır.

İşe Alma ve Seçim

İşe almanın amacı her adayı mesleki yetenek, beceri, erişilebilirlik ve motivasyon yönünden dikkatle değerlendirerek, bu yetenekleri şirketin çeşitli birimlerine yerleştirmektir. Yurt dışı eğitimi ve iş deneyimi başvuruların değerlendirilmesinde önemli bir değer iken Türkiye ve yurtdışına seyahat etme ve yerleşme isteği perakende alanındaki imkanlar için gereklidir. Seçim bireysel ve grup mülakatları ve yeteneğin kullanımı ve kişilik testlerini içerir. ( Kaynak )

Calzedonia Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Calzedonia personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 50’nin üzerinde açık pozisyonu bulunan Calzedonia firmasına iş başvurusu yaparak kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mağaza Satış Danışmanı Ankara
Mağaza Müdürü İstanbul – Anadolu
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul  – Avrupa
Mağaza Müdürü İstanbul  – Avrupa
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul  – Avrupa
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul  – Avrupa
Mağaza Müdür Yardımcısı Ankara
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin