Çetin İşletmeleri Personel Alımı İş İlanları 2017


Çetin İşletmeleri Personel Alımı

Çetin İşletmeleri insan kaynakları hakkında bilgiler ve Çetin İşletmeleri personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Çetin İşletmeleri iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Çetin İşletmeleri iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Çetin İşletmeleri eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Karayollarında ulaşım altyapısı konusunda önemli projeler gerçekleştiren Çetin İşletmeleri personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük markanın bir parçası olmak istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyerek Çetin İşletmeleri iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Çetin İşletmeleri Hakkında

Karayolları ulaşım altyapısında önemli çalışmalar yapmış olan firmamız, 1981 yılında Çetin İşletmeleri adı altında faaliyete başlamıştır.

1981 – 1990 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı muhtelif bölgelerde, Devlet ve İl yollarında yol yapım ve onarımı ile ilgili taahhüt etmiş olduğu işleri başarı ile tamamlamıştır.

1991 yılında Onur Taahhüt Taşımacılık İnşaat Tic. ve Sanayi A.Ş. kurulmuştur.
Hırvatistan, Ukrayna, Tunus, Moldova, Umman, Ekvator Ginesi ve Türkmenistan’daki önemli projeler başarı ile tamamlanmış olup bu ülkelerin bazılarında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ukrayna’da üç ayrı yerde kurulu bulunan şantiye ve asfalt plenti tesisleri ile yol yapımı, köprü, kavşak yapımı, üstyapı iyileştirme ve onarım işlerini yapmaktayız. Ukrayna’daki çalışmalarımız Ukrayna Cumhurbaşkanı tarafından üstün hizmet madalyası ile ödüllendirilmiştir.

Çetin İşletmeleri Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Ankara ve Manisa bölgesinden yapan Çetin İşletmeleri personel alımı  yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Çetin işletmelerine iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan link adreslerinden Çetin İşletmeleri iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/onur-taahhut-tasimacilik-insaat-tic-ve-sanayi-a-s-cetin-isletmeleri-is-ilanlari-c23611-p14950/

Çetin İşletmeleri resmi insan kaynakları sayfası için tıklayınız.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 • Tevfik tiftik

  Merhaba beton pompası oporotoru belgesi var 12 sene bu işi yapıyorum limak mng cengiz kolin iş ortaklığı ankara Sivas yüksek hızlı tren de Kırıkkale Ankara çalıştım

 • orhan

  Merhabalar ben orhan aydoğar benim mesleğim seramik ve boya ama sizin şirkette özelikle yurt dışında ne iş olursa çalışırm saygılar

 • Mustafa

  Selamün aleyküm ıyı gunler ben mustafa benim calıstıgım pozisyon olarak bunları dile getirmek isterim alçi,boya, ve aşci yardımcısı olarak eger bunlar size yarıyorsa bana burdan ulasırsanız sevınırım ıyı gunler kolay gelsin

 • Naim

  Selam aleyküm ben inşaat kalıp duvar demir ustasiyim arapça dil biliyorum yurtdışında çalışmak istiyorum çalıştığım ülkeler arabistane Dubai Libya ırak allah nasip ederse sizinle çalışmak istiyorum ekibim var saygilar

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin