Çin İşçi Alımı 2017

cin-isci-alimi

Çin İşçi Alımı

Çin iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Çin’i her yıl yüzlerce insan çalışmak için tercih etmektedir. Çin işçi alımı haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz bu sayfada Çin iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin, ülkemizde inşaat sektörü alanında iş ilişkileri kurulan ülkelerden biridir.

Özellikle Türk firmalarının mühendis ve nitelikli inşaat işçisi arayışlarını ülkemizdeki personellerden yaptığı bilinmektedir. Türk işçileri Çin’e götürerek istihdam sağlayan firmalar, Çin işçi alımı ilanları konusunda bir çok yeterlilik şartıyla çalışmaktadır. İş ilanlarında aranan yabancı dil genelde üst kademelerdeki elemanlar içindir.

Nitelikli elemanların uzun süreli ve sözleşmeli olarak çalıştığı ülkede, bir çok kişi kendi işinin bir şubesi kurmuş ve büyüme gerçekleştirildikçe yeni eleman ihtiyaçlarını da Türk işçilerden yana yapmıştır.

Süreç Nasıl İşler?

Çin işçi alımı iş ilanlarında belirtilen şartlara uygun olan kişiler görüşme sonrası çalışma izni ve vize işlemlerini hallederek iş başı yapabilirler.

Firma bünyesinde bu işlemlerin halledilmesi daha kısa sürede gerçekleşirken, bireysel başvuruların uzaması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle kurumsal bir bünyeye dahil edilmeniz daha avantajlı olmanızı sağlamaktadır.

Uzun Süreli İş Bulabilir Miyim?

Genellikle yurt dışı eleman alımlarında dönemsel ihtiyaçlar söz konusu olur. Yani en fazla birkaç yıllığına çalışabilirsiniz.

Ancak bu süre sonrasında yeni bir iş teklifi alma ihtimali de olabilir ve daha uzun süre çalışabilirsiniz. Çin işçi alımı ilanları, İŞKUR gibi resmi iş bulma sitelerinde bulunabilir. İlan veren firma hakkında detaylı bilgi edinip kararınızı verebilirsiniz ve sigortanız, sosyal haklarınız temin edilerek işinize başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.
Not: Bu sayfa, Çin’deki iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır. Sitemiz hiç kimse ile Çin’de iş bulacağı konusunda görüşmez. Kimseyi işe sokmaz ve bu konuda söz vermez.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

10 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin