Coca-Cola Personel Alımı 2017


coca-cola-personel-alimi

Coca-Cola Personel Alımı Yapıyor!

Coca-Cola insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Coca-Cola personel alımı yapıyor. Coca-Cola iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Coca-Cola iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Coca-Cola eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünya’da en çok içilen içeceklerden biri olan Coca-Cola personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’deki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden firma bir çok şehrimizde yeni personeller aramakta ve bu doğrultuda ilanlarını yayınlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Coca-Cola İnsan Kaynakları

Çalışanlarımıza yaklaşımımız

Global bir ekibiz ve en önemli varlığımızın çalışanlarımız olduğunun bilincindeyiz. İşyerimizin ve işimizin sürdürülebilirliği için çalışanlarımızın potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarına olanak sağlamak istiyoruz. Kişilerin ve düşüncelerin, içinde bulunduğumuz ülkeler kadar zengin bir çeşitlilik içinde olduğunun farkında olarak, herkesin önemli bir hedefe katkıda bulunduğunu hissettiği bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

Bulunduğumuz her ülkede, tüm işyeri uygulamalarımızın yerel kanunlarla uyumlu, adil ve etik, kararlarımızın ise insan haklarına saygılı olmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Bunun da ötesine geçerek, toplumda “İşyeri Hakları” bilincini yaratmayı ve çalıştığımız tüm paydaşlarımıza bu konuda örnek olmayı hedefliyoruz. Bizimle birlikte çalışan veya bize hizmet veren bütün şirketlerde de benzer uygulamaları teşvik ediyoruz. Uygar, sürdürülebilir bir toplum ve iş hayatı yaratma konusundaki misyonumuzun daha geniş kitleler tarafından hayata geçirilmesini sağlamak istiyoruz.

Bizimle çalışan herkesin, her grubun, yaşam ve iş kalitelerini olumlu yönde etkileyebilmeyi diliyor, tüm çabamızı bunun için harcıyoruz.

Coca-Cola Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok bölgesinden yapacak olan Coca-Cola personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Coca-Cola firmasına iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pozisyon Şehir
Key Account Executive Trabzon
Üretim Mühendisi Elazığ
Teknik Servis Mühendisi İstanbul – Anadolu
Teknoloji Hizmetleri Uzman Analisti İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi İstanbul
İnsan Kaynakları Uzmanı Mersin
Kalite Güvence Operatörü Muğla
Finans Analisti İstanbul – Anadolu
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

2 Yorum

  • Sezer

    Mrb 28 yaşındayım lise mezunuyum evliyim.ise ihtiyacım var

  • abdul

    ben engelli biriyim sizinle çalışmak isterim tek istegim benim de bir işim olmasıdır bende isterim sizinlen çalışmayı hemde çok isterim sizden tek istegim benide aranıza işe almanızdır saygılarımlan arz ederim.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin