CP Piliç Personel Alımı 2017


cp-pilic-personel-alimi

CP Piliç Personel Alımı Yapıyor!

CP Piliç insan kaynakları açıklamalarını ve CP Piliç personel alımı ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. CP Piliç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? CP Piliç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde CP Piliç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Cp Piliç 1921 yıllarında kurulmuştur. Yabancı bir firma olan CP Piliç’in Türkiye’ye girişi 1986 yılında yem fabrikasını kurmasıyla olmuştur. Piliç, yumurta ve yem gibi alanlarda faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren CP Piliç personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de bir iş sahibi olmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

CP Piliç İnsan Kaynakları

CP Türkiye olarak, ulaştığımız başarı ve istikrar seviyesine, çalışanlarımızın üstün gayret ve performansı ile geldiğimizin bilincinde bir şirketiz. Yaklaşık 3500’e yaklaşan , büyük takım olarak çalışan şirketimiz ayrıca kontratlı çalışılan yüzlerce yetiştiriciye istihdam olanağı sağlıyor.

Bu nedenle çalışanlarımızı, “seçme-yerleştirme” sürecinin en başından şirketimize alıncaya kadar ciddi ve yoğun bir süreçten geçiriyoruz. İşe aldıktan sonra da bir oryantasyon ve geliştirme programına tabi tutuyoruz.

Gelecekteki iş ve gelişim planlarımızı yaparken, bunu şirket-içi olarak uygulamakta olduğumuz Performans Yönetimi sistemi ile de ilişkilendiriyoruz. Hedeflere Dayalı olarak çalışmakta olan performans yönetimi sistemi bize neleri iyi yaptığımızı, neleri de daha iyi yapmamız gerektiğini gösteriyor. “Daha iyileri yapmak” için eğitim ve gelişim etkinlikleri düzenliyoruz.

CP Piliç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

CP Piliç, iş ilanlarını ihtiyaç durumlarında çeşitli ilan sitelerinde yayınlamaktadır. Siz de bu ilanları takip ederek, aktif iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. CP Piliç personel alımı hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan link adresini kullanabilirsiniz.

CP Piliç iş başvurusu ayrıntılarını öğrenmek için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • öznur

  Ben Domaniç muratlı köyünden öznur koca iş arıyorum hemen başlarım yardımcı olursanız sevinirim paketleme bölümüde çalışmak istiyorum yeterki bi işim olsun gerçekten işe ihtiyacım var

 • mehmet

  slm ben ist da oturuyorum cp piliçte çalışmak istiyorum 32 yaşındayim

 • Erkan

  Tugutluda oturuyorum iş arıyorum 6 yıl tavuk işinde çalıştım şu anda iş arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

 • zeliha

  Ben Manisa merkez de tavuk parçalama bölümünde 8 sene çalıştım iş arıyorum fakat tavuk işinden başka işlerde yapamiyom

 • perihan

  SLM BEN ADANADAN DAHA ÖNCE CPDE ÇALIŞTIM ŞUBEDE SATIŞ TEMSİLCİSİ OLARAK.FAKAT FİRMA ADANA ŞUB.KAPATINCA İŞSİKALDIM KESİMHANE VE YEMDE BANA UYGUN BOŞ KADRONUZ VARSA SİZİNLE TEKRAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM….

 • SERKAN

  Slm ben ist pendikte oturuyorum yasim 32 askerlimi yaptim ogrenim durumum lise terk evli 1cocuk babasiyim b sinifi ehliyetim cp bunyesinde calisip kadronuzda calismayi istiyorum dikkatr alirsaniz memnun olurum

 • Efe

  Operasyon bölge Chfi olarak cp bünyesinde çalışmak istiyorum tüm belgelere sahipliğine vardır..aranılan niteliğinde biriyim Avrupa bölgesinde ve Anadolu bölgesinde çalışmaya musaittimnumaram…

 • Ebru

  İstanbul Anadolu yakasında altıntepe kılavuzçayırında oturuyorum mağaza satış danışmanlık yapmak istiyorum.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin