CP Piliç Personel Alımı 2016

cp-pilic-personel-alimi

CP Piliç Personel Alımı Yapıyor!

CP Piliç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre CP Piliç personel alımı yapıyor. CP Piliç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? CP Piliç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde CP Piliç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Cp Piliç 1921 yıllarında kurulmuştur. Yabancı bir firma olan CP Piliç’in Türkiye’ye girişi 1986 yılında yem fabrikasını kurmasıyla olmuştur. Piliç, yumurta ve yem gibi alanlarda faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren CP Piliç personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de bir iş sahibi olmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

CP Piliç İnsan Kaynakları

CP Türkiye olarak, ulaştığımız başarı ve istikrar seviyesine, çalışanlarımızın üstün gayret ve performansı ile geldiğimizin bilincinde bir şirketiz. Yaklaşık 3500’e yaklaşan , büyük takım olarak çalışan şirketimiz ayrıca kontratlı çalışılan yüzlerce yetiştiriciye istihdam olanağı sağlıyor.

Bu nedenle çalışanlarımızı, “seçme-yerleştirme” sürecinin en başından şirketimize alıncaya kadar ciddi ve yoğun bir süreçten geçiriyoruz. İşe aldıktan sonra da bir oryantasyon ve geliştirme programına tabi tutuyoruz.

Gelecekteki iş ve gelişim planlarımızı yaparken, bunu şirket-içi olarak uygulamakta olduğumuz Performans Yönetimi sistemi ile de ilişkilendiriyoruz. Hedeflere Dayalı olarak çalışmakta olan performans yönetimi sistemi bize neleri iyi yaptığımızı, neleri de daha iyi yapmamız gerektiğini gösteriyor. “Daha iyileri yapmak” için eğitim ve gelişim etkinlikleri düzenliyoruz.

CP Piliç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin farklı bölgelerinde sürekli eleman ihtiyacı duyabilen CP piliç personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul – Anadolu
Finans Müdürü İstanbul – Avrupa
Yem Satış Şefi Bursa
Operasyon Bölge Şefi/Hızlı Servis ve Restoranları İstanbul
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul – Avrupa
İç Denetim Elemanı İstanbul – Avrupa
Üretim Şefi / Yem Fabrikası Manisa
Ambalaj Uzmanı Bursa
Mağaza Satış Danışmanı Aydın, İzmir, Manisa
Genişletme Sorumlusu İstanbul
İnşaat Mühendisi / Mimar İstanbul – Avrupa
Bakım Elemanı İstanbul – Avrupa
Mağaza Satış Danışmanı İzmir, Manisa
Mağaza Satış Danışmanı Manisa
Üretim Şefi / Kesimhane Manisa
Yem Satış Şefi Tekirdağ

CP Piliç iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 • Erkan

  Tugutluda oturuyorum iş arıyorum 6 yıl tavuk işinde çalıştım şu anda iş arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

 • zeliha

  Ben Manisa merkez de tavuk parçalama bölümünde 8 sene çalıştım iş arıyorum fakat tavuk işinden başka işlerde yapamiyom

 • perihan

  SLM BEN ADANADAN DAHA ÖNCE CPDE ÇALIŞTIM ŞUBEDE SATIŞ TEMSİLCİSİ OLARAK.FAKAT FİRMA ADANA ŞUB.KAPATINCA İŞSİKALDIM KESİMHANE VE YEMDE BANA UYGUN BOŞ KADRONUZ VARSA SİZİNLE TEKRAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM….

 • SERKAN

  Slm ben ist pendikte oturuyorum yasim 32 askerlimi yaptim ogrenim durumum lise terk evli 1cocuk babasiyim b sinifi ehliyetim cp bunyesinde calisip kadronuzda calismayi istiyorum dikkatr alirsaniz memnun olurum

 • Efe

  Operasyon bölge Chfi olarak cp bünyesinde çalışmak istiyorum tüm belgelere sahipliğine vardır..aranılan niteliğinde biriyim Avrupa bölgesinde ve Anadolu bölgesinde çalışmaya musaittimnumaram…

 • Ebru

  İstanbul Anadolu yakasında altıntepe kılavuzçayırında oturuyorum mağaza satış danışmanlık yapmak istiyorum.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN