Dardanel Personel Alımı İş İlanları 2017


dardanel-personel-alimi-is-ilanlari

Dardanel Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Dardanel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dardanel personel alımı yapıyor. Dardanel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dardanel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dardanel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’nin balık uzmanı olan Dardanel personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmanın bir parçası olmak ve kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve Dardanel iş ilanlarına nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Dardanel İnsan Kaynakları

Dardanel Çalışanı Olmak

Türkiye’nin 1984 ten itibaren “Balık Uzmanı” ve “İlklerde Öncü”olan Dardanelde;

Dürüstlük ve etik değerlere bağlılık, çözümün bir parçası olmak, sorumluluk duygusuyla işine sahip çıkmak, sormak, araştırmak ve yeni fikirler ortaya çıkarıp ekibiyle paylaşmak bu ailenin üyesi olmanın temelini oluşturmaktadır

Her düşüncenin bir değer olduğu bu ailede; en önemli olan “Emeğe Saygı”. Biz de bu ilkeyle yola çıktık ve çalışanın ön planda olduğu bir ekip dinamiği yarattık.

Ekibin kendini ifade etmenin verdiği özgürlüğün yanında dinleyerek de çıkarımlar sağlayıp; bu duyarlılıkla müşteri, distrübitör ve bayi kanallarının beklentilerini anlayarak doğru çözümler sunabilme ilk hedefi olmakla beraber, Her Dardanel ürünü tattıklarında “Yine En iyisini yapmış” duygusunu müşteride yaratma; üretimden lojistiğe, pazarlamadan satışa tüm ailenin en büyük motivasyonudur.

Dardanel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerden yapacak olan Dardanel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Dardanel insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

  • Adnan

    Guvenlik isi ariyorum

  • Denız

    Merhaba çanakkale merkezde oturuyorum ıs arıyorum ne ıs olsa yaptım temızlıkte şart olmak üzere açıl ıs arıyoruz kardeısm ve ablamla temızlık sırkettınde çalıştık daha önce ızmırde

  • Mehtap tekten

    Çalişana değer verilen yerde çalısmak istiyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin