Dedeman Otel Personel Alımı 2017


Dedeman Otel Personel Alımı

Dedeman Otel insan kaynakları hakkında bilgiler ve Dedeman Otel personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Dedeman Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dedeman Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Dedeman Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dedeman Otel İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ

40 yıldan fazla deneyimi ile Dedeman Hotels & Resorts Uluslararası İnsan Kaynakları Departmanı; misafir odaklı ve dinamik bir hizmet kültürünü temsil etmektedir. Dedeman Grubu, sürekli faaliyet gösterdiği sektörlerde “Çalışılacak En İyi Şirketler” arasındaki yerini, insan kaynakları uygulamaları ve insan kaynakları alanında ulaştığı en yüksek standartlara bağlı olması ile sürekli kılmaktadır. Operasyonel görevleri koordine eden, değişimi yöneten ve stratejileri oluşturan Dedeman Hotels & Resorts Uluslararası İnsan Kaynakları Departmanı, insan kaynakları yönetimi için en verimli ve yenilikçi yaklaşımları uygulamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI İLKELERİMİZ

Tüm ekip üyelerine ortak bir perspektif aşılamak.
İnsan kaynakları fonksiyonlarının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesinde iç ve dış müşteri mutluluğunu ön planda tutmak.
Büyüme ve gelişme hedeflerimize ulaşmak için Grubumuza nitelikli insan kaynağı sağlamak. Kurumsal hedeflere ulaşmak için takımdaki temel bireysel çabaları koordine etmek.
Çalışanlarımıza gerekli eğitimi sağlayarak; organizasyonel değişikliklere uyum sağlamalarını, görev başındaki performanslarını artırmayı ve kariyer planlaması alıştırmalarına uygun, gelecekteki sorumlulukları için gerekenleri yerine getirebilecek yeterlilikte olmalarını sağlamak.
Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ile Grubumuz’un hedeflerini entegre etmek ve çalışanı ileride üstleneceği veya üstlenebileceği pozisyonlar için, bu pozisyonların gerektirdiği yeterliliklerle donatarak organizasyon içinde yatay/dikey hareket olanakları yaratmak.

Dedeman Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden yapacak olan Dedeman Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek Dedeman Otel’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dedeman Otel iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

13 Yorum

 • Osman

  Altı yıllık e sınıfı ehliyet src 1 src3 Psikoteknik begelerine sahibim lise mezunuyum tokat Dedeman Otel de çalışmak isterim

 • mehmet

  ben ş.urfalıyım 34 yaşindayım daha önceden marmariste otelde temizlik görevlisi yaptım
  olursa ş.urfada otelde calışmak istiyorum işsizim şuan

 • Seda

  Merhaba tokat Niksar da turizm ve otel işletmeciliği okuyorum yıl sonunda elektra sistem belgemi alcam daha önce bı otelde calismadim eğer sizin içinde uygunsa otelinizde çalışmak istiyorum

 • murat

  otopark görevi 22 yıllık deneyım

 • Merve

  Merhaba Tokat’da açılacak otelinize Gıda Mühendisi alacakmısınız ?

 • Harun

  Merhaba tokatta acilacak otelinizde elektrikci olarak calismak istiyorum antalyada otelde elektrikci olarak calismak 10 yildir calisiyorum bilginize

 • Celal

  Dedeman gurup olarak ıyı calısmalar dılerım.Yakında Tokat’ta hızmete gırecek olan otelınız bunyesınde,Ö.g.g,Vale veya guvenlık amırı olarak hızmet vermek ısterım.

 • Eren

  Merhaba nasılsınız ise çok ihtiyacım var 10 senedir hep turistik yerlerde çalışıyorum kıs sezonu olduğu için işsiz kaldım tüm depertmanlarda çalıştım

 • murat

  işe çok ihtiyacım var

 • Mustafa fidan

  Ben yıllar dirmarmariste otelde çalıştım balık restoranların da çalıştım şu an tokat açılan otelin ise o yüzde başvuru yaptım belgeli aşığım

 • Mustafa Demirağ

  Ben işitme engelli bu işe çok ihtiyaç var lütfen

 • muhammet mustafa çökükoğlu

  ne zaman başlayım.cevap

 • muhammet mustafa çökükoğlu

  işe ihtiyacım var
  yaş.19

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin