Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2017

denizbank-personel-alimi

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Denizbank şube sayısını artırıyor! Şube sayılarını arttırmayı hedefleyen Denizbank birçok insana iş imkanı sağlayacak. Başta güvenlik görevlileri olmak üzere birçok iş ilanlarını vermeye başladı. Sizler de Denizbank’ta bir kariyer hedefliyorsanız bu ilanları takip edebilirsiniz. Denizbank güvenlik görevlisi alımı konusunda sizler için araştırma yaptık ve tüm detayları aşağıda belirttik.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımları ve Aradıkları Özellikler

Denizbank güvenlik görevlisi personel alımlarında oldukça seçici davranıyor. Aradıkları kriterlere bakıldığında alanında profesyonelliğini kanıtlamış tecrübeli güvenlik elemanları ile çalışmayı tercih ediyor. Denizbank’a güvenlik görevlisi olarak başvuruda bulunmak istiyorsanız öncelikle en az lise mezunu olmanız şartını istemektedir. Bunun yanı sıra özel güvenlik sektöründe en az 4-5 yıl deneyim beklentisi de başvuran adaylardan aradıkları kriterlerdendir. Eğer en önemlilerden olan bu iki kriteri sağladıysanız diğerleri zor şartlar değildir.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımında Genel Beklentiler

Yukarıda bahsedilen aranan niteliklere sahipseniz sıra genel beklentilerine sıra geldi.

Aranan Genel Nitelikler

 • Dış görünümüne özen gösteren,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış,
 • B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ile birlikte aktif olarak araç kullanabilen.

Aranan niteliklerin siz de mevcut olduğunu düşünüyorsanız sizler de Denizbank’ta kariyer hayatına başlayabilirsiniz.

Denizbank güvenlik görevlisi maaşları asgari maaş olan brüt 1.647 TL, net 1.300 TL ile net 1.800 TL. arasında değişim göstermektedir.

Daha önce yayınladığımız Denizbank Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve Denizbanka’a nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.
 

Etiket:

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • vedat aslan

  mus malazgirt te ikagümetgah etmekteyim..silahlı güvenlik karttım varrr.sürücü belgem de var..açılan yeni subenizde çalişmak isterimm..

 • Kinyas

  Silahli sertvikamvar deneyimliyim (E)sınıfı sürücü belgem var AĞRI

 • Gökhan

  Selam ben Balıkesir sındırgı da ikamet etmekteyim ögg sertifikam silahlı olarak mevcut olmaktadır ve 2021’e kadar gecerlidir 7 aydır burada bi otelde çalışmaktayım buraya bir şube açmakta olduğunuzu duydum sizinle çalışmak onur verici olacağını dusunuyurum saygılar.

 • Mustafa

  Slm ben mustafa istanbul esenyurt orhan gazi mahallesinde oturuyorum kicbox lisansim da var Esenkent bahçe şehir yakınlarında ki şubeleriniz de çalışmak istiyorum

 • Sezer Buğa

  Denizbank susurluk şubesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalişmak isterim.a2 b ehliyetlerim ve silahli özel güvenlik sertifikam bulunmaktadır.ilginize teşekkürler

 • cesur

  Merhaba ben k.maraşta ikamet etmekteyim.1.81 boy 29 yasindayim b sınıfı ehliyetim ve silahlı özel güvenlik sertifikam var.iş konusunda ilginizi bekliyorum.sizlerle calismaktan mutluluk duyarim.saygilarimla

 • cesur

  Sizinle calismaktan mutluluk duyarim

 • Ekrem

  Ben Ekrem ist Bağcılar şoför olmak istiyorum tüm belgeler var b ehliyet src 2…4 var pisku teknik var

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin