Dentaş Personel Alımı 2017


dentas-personel-alimi

Dentaş Personel Alımı Yapıyor!

Dentaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dentaş personel alımı yapıyor. Dentaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dentaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dentaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kağıt ve ambalaj sektöründe çok fazla tanınan bir marka olan Dentaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dentaş İnsan Kaynakları

Dunapack Dentaş İnsan Kaynakları, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşımla, şirketimizin stratejik kararlarında etkin rol alır. İnsan Kaynakları departmanı, Dunapack Dentaş’ın hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları sistemleri yürütür.

İnsan Kaynaklarının temel fonksiyonu, şirketimize nitelikli insan gücünü kazandırmak, iş memnuniyeti ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gereken altyapıyı oluşturmak ve gelecekteki daha üst görevlere hazırlanabilmeleri amacıyla çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmektir.

Dunapack Dentaş İnsan Kaynakları, şirketimizin bağlı olduğu Prinzhorn Holding Etik İlkeleri çerçevesinde:

 • İşe alımdan başlayarak objektif yöntemlerden yararlanarak adaylara eşit fırsat şansı tanımak,
 • İş güvenliği ve çalışanların sağlığı açısından uygun çalışma ortamını yaratmak,
 • Çalışma isteğini geliştirici ve olumlu ilişkilerin gelişebileceği bir iş ortamı yaratmak,
 • Çalışanların bilgi ve yeteneklerine uygun, potansiyellerini en üst seviyede gerçekleştirebilecekleri görevlerde çalışmalarını sağlamak,
 • Çalışanların şirkete olan bağlılığını arttırmaya yönelik düzenlemeler yapmak,
 • Çalışanlarla yönetim arasındaki iletişim olanak ve fırsatlarını geliştirmek,
 • Çalışanların iş etkinliğini ve çalışma verimini geliştirici düzenlemeler geliştirmek,
 • Çalışanların oryantasyon sürecinden itibaren gerekli kişisel ve mesleki gelişimlerine önem vermek ve bu amaçla eğitim organizasyonlarına destek vermektir.

Dentaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinden yapacak olan Dentaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Dentaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Dentaş’ın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
HAMMADDE AMBARI SÜREÇ LİDERİ Kırklareli, Tekirdağ
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Eskişehir
ATIK KAĞIT SATINALMA UZMAN YARDIMCISI Tekirdağ
GENEL BAŞVURU Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul Anadolu – İstanbul Avrupa, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Yozgat
KAZAN OPERATÖRÜ Tekirdağ
YAZILIM UZMANI İstanbul – Anadolu
KAĞIT SATIŞ SORUMLUSU Tekirdağ
KAĞIT SATIŞ SORUMLUSU İstanbul
SATIŞ TEMSİLCİSİ Samsun
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 • KENAN

  MRB.BEN UZUN SÜRELİ MESLEK EDİNEBİLECEĞİM ÖZLÜK HAKLARIMA SAYGI KABİLİYETİNE SAHİP DENTAŞ GİBİ BÜYÜK BİR İŞLETMEDE ÇALIŞMAK İSTERİM. UYUMLU OLDUĞUM TAKTİRDE TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ RİCA EDERİM. TEKNİK LİSE VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM,29 YAŞINDA ASKERLİĞİMİ YAPMIŞ EVLİ İKİ ÇOCUK BABASIYIM İŞ TERCİHİM YOKTUR BANA UYGUN GÖRÜLEN HERHANGİ BİR İŞTE ÇALIŞABİLİRİM, MESAİ DURUMU OLDUĞUNDA PROBLEM OLMAKSIZIN ÇALIŞIRIM. NOT:FABRİKAYI KENDİME DEĞİL, KENDİMİ İŞİME UYUMLU HALE GETİRME ZORUNLULUĞU HİSSEDERİM. T.Ş.KÜRLER DENTAŞ

 • HALİL KÖROĞLU

  MERHABALAR BEN 13 YILA AŞKIN KARTON KOLİ ÜRETİMİNDE OPERATÖR OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM ÜRETİM KONUSUNDA FAZLASIYLA DENEYİM KAZANDIĞIM İÇİN SEKTÖRÜN FARKLI KOLLARINDA KARİYER YAPMAK İSTİYORUM VE BU KARİYERİ DENTAŞ GİBİ BÜYÜK BİR İŞLETMEDE YAPMAK İSTİYORUM.ATIK KAĞIT SATINALMA POZİSYONUNDA BAŞVURU YAPMAK İSTİYORUM.BURSA DA BİR ÇOK PÖRTFÖYÜM VAR.BAŞVURUMU DEĞERLENDİRİP TARAFIMA DÖNÜLMESİNİ ARZ EDİYORUM .İYİ ÇALIŞMALAR.

 • Sefa

  Is basvurusu nasil nereye yapabilirim?

 • Fikret Can

  Dentas da calişmsk istıyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin