Dimes Personel Alımı 2017


dimes-personel-alimi

Dimes Personel Alımı Yapıyor!

Dimes insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dimes personel alımı yapıyor. Dimes iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dimes iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dimes eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’de ilk meyve suyu üreticisi unvanını alan Dimes 1958 yılında kurulmuştur. Kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren firma kısa süre sonra ülkenin en çok tercih edilen markaları arasına girmiştir. 90’lı yılların başında ise süt ürünleri üretimine başlayan Dimes, fabrikalarını büyütmüş ve belli başlı kalite standartları getirmiştir. Bugün ise ihracatta önemli bir rol oynayan Türkiye’nin en değerli markaları arasında gösterilen Dimes personel alımı yapmayı sürdürüyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak isterseniz haberimizin devamındaki dimes hakkında kısa bir bilgiye ve firmanın alacağı personel pozisyonlarına göz atabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dimes Hakkında

Misyonumuz

Tarım ve hayvancılığa dayalı gıda ve hizmet sektöründe, daima lider olmayı hedefleyerek en sağlıklı, en kaliteli ürünleri, doğaya ve insana saygı ilkesiyle, en verimli şekilde topluma sunmak için varız.

Vizyonumuz

2015 yılına kadar uluslararası bir firma olacağız. Çünkü;• Üretimimizin %50’sini ihraç edeceğiz ve ihracat yapılan ülke sayısını arttıracağız.• Yurtiçi pazar liderliğini koruyacağız ve pazar payımızı arttıracağız. • Kişi başı tüketim miktarını arttırarak pazarın büyümesine öncülük edeceğiz.• Tüketici memnuniyetini sağlayarak daima ilk tercih olacağız.• Çalışanlarımızı bu amaca hizmet edecek nitelikte güçlendireceğiz.

Değerlerimiz

Biz; kaliteden ödün vermeyen, çevre ve topluma duyarlı, bilgi ve tecrübeyi sürekli geliştiren, her alanda adaleti ilke edinen, dürüst, güvenilir ve başarılı bir ekibiz.

Dimes Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin çeşitli bölgelerinden elemana ihtiyacı olan Dimes personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Makine Mühendisi İzmir
Satış Uzmanı Giresun
Satış Uzmanı Kayseri
Satış Uzmanı Zonguldak
Uzun Dönem Stajyer İstanbul – Anadolu

Dimes iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

  • Maşuk

    Merhaba, Ben Maşuk Akın Aydın.1977 doğumluyum.kemalpasada ikamet etmekteyim.halen bir kağıt fabrikasında kazan ustası olarak çalışmaktayım.sizinle çalışmak istiyorum.

  • selahattin

    16.yillik saha satış sorumluluğu pasif nokta rut düzeni kurarak kurumsal firmalarda saha pazarlama araştırma ve gelistirmede şirket menfaatlerini kollamakla beraber ekip arkadaşlarınıza katılmak ve sizinle bu yolda beraber yürümek isterim uygun bir pozisyon da çalışmak istiyorum eğer bir boşluk yoksa bile yedek eleman olarak ta calisabilirim tsk ler iyi calismalar

  • Mustafa YILDIRIM

    Üretim elemanı olarak basvurmk istiyorum izmir akevlerde otryrum servis varmı

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin