Doğuş İnşaat Personel Alımı 2016

dogus-insaat-personel-alimi

Doğuş İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Doğuş İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Doğuş İnşaat personel alımı yapıyor. Doğuş İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Doğuş İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Doğuş İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İnşaat sektörünün önemli firmalarından biri olan Doğuş İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve Doğuş İnşaata nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Doğuş İnşaat İnsan Kaynakları

Sektöründeki yarım asırlık tecrübesi, uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile Doğuş İnşaat, ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.

Doğuş İnşaat’ta çalışmak bir fırsattır..

Doğuş İnşaat, İnşaat Mühendisliği’nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. Doğuş İnşaat’ta kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

Doğuş İnşaat İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Doğuş İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan ve ayrıca Yurt Dışından da alımlarını gerçekleştirecek olan Doğuş İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Doğuş İnşaat’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Doğuş İnşaat insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon              Ülke / Şehir
SEÇ UZMAN YARDIMCISI İstanbul -Anadolu
SATINALMA MÜHENDİSİ Katar
STAJ BAŞVURUSU Tüm Türkiye
İDARİ İŞLER ŞEFİ Katar
MALİ İŞLER SORUMLUSU İstanbul -Anadolu
PROJE MÜDÜRÜ Suudi Arabistan
MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ Suudi Arabistan
SATINALMA MÜDÜRÜ Kazakistan
MALİ İŞLER MÜDÜRÜ Kazakistan
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ŞEFİ Kırıkkale
PERSONEL MÜDÜRÜ Kazakistan
QA/QC MÜDÜRÜ İzmir
SAHA MÜHENDİSİ Katar

Daha önce yayınladığımız ilanlar arasında yer alan Nurol İnşaat İş İlanları ilanını da incelemenizi önermekteyiz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN