Dyo Personel Alımı 2017


dyo-personel-alimi

Dyo Personel Alımı Yapıyor!

Dyo insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Dyo personel alımı yapıyor. Dyo iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Dyo iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Dyo eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Yaşar Holding’in şirketler grubuna ait bir marka olan Dyo boya, 1927 yıllarında çalışma hayatına başlamış bir markadır. Kurulduğu günden bu yana adını sıkça duyuran Dyo, her geçen gün gücüne güç katmaya devam etmiştir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Dyo personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dyo İnsan Kaynakları

Yaşar Topluluğu’nun “Bilim-Birlik-Başarı” meşalesinin ışığında oluşturduğu insan kaynağı; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişimlere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş bireylerden oluşmaktadır.

Yaşar Topluluğu’nda her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve nitelikler bulunmaktadır. İşe alım sürecinde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır.

Değerlendirme aşamasında, Yaşar Topluluğu Temel Yetkinlikleri ve her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılmaktadır. Ayrıca, yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için herkesin eşit değerlendirilmesini sağlamak amacı ile yabancı dil seviye tespit sınavı yapılmaktadır.
Topluluk içinde en alt seviyeden en üst seviyeye, tüm çalışanların göstermesi gereken bilgi, beceri, davranış ve motivasyonlardan oluşan Temel Yetkinliklerimiz;

  • Müşteri Odaklılık,
  • Sürekli İyileştirme,
  • Harekete Geçme,
  • Kendini Geliştirme’dir.

Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır. Yaşar Topluluğu’nda işe alım süreci tüm şirketlerimizde aynı standartlarda gerçekleştirilmektedir. ( Kaynak )

Dyo Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Görüldüğü üzere alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapmaya devam eden Dyo personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını daha detaylı biçimde inceleyerek Dyo firmasına iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
MUHASEBE SORUMLUSU İzmir
PLANLAMA MÜHENDİSİ Kocaeli
İŞYERİ HEMŞİRESİ Manisa
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

  • Kenan

    İşsizim bende herkes gibi çalışıp yuva kurmak istiyorum benim de hakkım değil mi çalışıp yuva kurmak

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin