Edirne Belediyesi Personel Alımı 2017

edirne-belediyesi-personel-alimi

Edirne Belediyesi Personel Alımı

Edirneli vatandaşların merakla beklediği Edirne Belediyesi personel alımı haberini çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladık. Siz de belediye iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Erzincan Belediyesi memur veya işçi alımı ilanlarını ihtiyaç duyduğu zamanlarda yayınlamaktadır. Sizler için Edirne Belediyesi iş ilanlarını sürekli takip ediyoruz ve bu haberleri en hızlı şekilde paylaşacağız.

Belediyeler için tüm Türkiye çapındaki il ve ilçelerde ihtiyaçlar dahilinde ilanlar verilir. Bu belediyelerden biri de gün geçtikte büyüyen Edirne Belediyesi’dir. Siz de Edirne belediyesi personel alımı koşullarını merak ediyorsanız, yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Günümüz ekonomik şartları göz önünde bulundurulduğunda iş bulmak gün geçtikte zorlaşıyor diyebiliriz. Bu yüzden kişiler git gide kamu sektörüne yönelmekte, özellikle de belediyelerde iş aramaktadırlar. Sigortalı çalışmanız ve işten çıkarılmanızın zor olması sebebiyle siz de belediyelerde çalışmayı tercih edebilirsiniz. Kendi bölgenizdeki ilanlara başvurmak, o coğrafyayı bildiğinizden ötürü sizlere kolaylıklar sağlayacaktır. Siz de özel sektör tercih etmek istemeyenlerdenseniz ve memur olmak istiyorsanız, Edirne belediyesi eleman alımı sayfasını düzenli olarak takip edebilirsiniz. Buradaki geçici ya da sözleşmeli bay-bayan ilanlarını takip ederek, kendinize belediyede bir iş bulma şansını arttırabilirsiniz.

Edirne Belediyesi Sözleşmeli Personel

Edirne belediyesi işçi alımı koşulları, KPSS sonuçlarınıza, mülakatlara ve iş başvuru formlarınızın incelenmesine ve yeterli görülmesine bağlıdır. Adaylar gerekli yetkinlikleri gösterdikleri takdirde zaten belediyelerde kendilerine yer bulacaklardır. Genel olarak alımlar sözleşmeli ve taşeron memur kadrolarından yapılmaktadır.

Siz de Edirne Belediyesi’ne güç katmak istiyorsanız, resmi sitesindeki Edirne belediyesi iş ilanlarını düzenli olarak takip edebilirsiniz. Edirne Belediyesi ihtiyaç duyduğu zamanlarda memur veya işçi alımı ilanlarını devlet personel başkanlığı resmi sitesinden duyurmaktadır.

 

Etiket: , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 • Gökhan

  Enerji sistemleri mühendisiyim. Mühendislik fakültesi
  2016 yılı bölüm 3. Sü mezunuyum. Kesir mühendislikte
  7 ay bakım mühendisliği yaptım
  Edirne’de belediyede ya da enerji alnında iş arıyorum

 • Meryem

  Özel güvenlik silahlı kartım var iş arıyorum .edirne

 • bayram

  harita teknikeriyim 5 yıldır özel sektörde çalışıyorum imar uygulaması imar pılanı kadastro tesisi kadastro yenilemesi alt yapı üst yapı bütün işlerde çalıştım belediyede imar veya fen işlerde açık pozisyon varsa çalışmak istiyorum saygılarımla

 • özlem coşgun

  erzurum kiz meslek lisesi mezunuyum tibbi sekreterlikbilgisayar işaret dili sertifikalarm var

 • idris aksoy

  işmakinası ve agır vasıta şoförüyüm

 • Mehmet er

  Merhaba manisa merkezde otuyorum işsizim edirne belediye başkanından iş konusunda yardım etmesini istiyorum iletişim numaram

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin