Edremit Koca Seyit Havalimanı İş İlanları 2017


Edremit Koca Seyit Havalimanı İş İlanları

Hayatımız boyunca maddi olarak birçok sorun ile karşı karşıya kalabiliriz. Genel olarak bakıldığı zaman işsizlikte büyük sorunlar arasında yer almaktadır. İşte hem maddi anlamda beklentilerimizi karşılamak hem de yaşadığımız işsizlik sorununu ortadan kaldırmak için havalimanları sürekli olarak personel alımında bulunmaktadır. Günümüzde birçok kişi bu alan içerisinde çalışmaktadır.

İş İlanları

Edremit Koca Seyit Havalimanı iş ilanları konusunda her zaman için kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Günün her anında bile insanların beklentilerini karşılamak için ilanlarını güncel tutmaktadır. Bu durumda sizlerin havalimanında çalışma ihtimalinizin artmasına neden olmaktadır. Geniş ve büyük bir havalimanı olması ile de sürekli olarak personel ihtiyacı bulunmaktadır.

Edremit Koca Seyit Havalimanı Personel Alımları

Edremit Koca Seyit Havalimanı personel alımı alanında sizlere farklı bölümler sunulmaktadır. Güvenlik, temizlik, danışman gibi alanlarda çalışabilirsiniz. Arzu ettiğiniz her bölümde sizlere iş imkânı sunulmaktadır. Düşüncelerinize göre istediğiniz alanı seçebilirsiniz.

Personel Olmak İçin Şartlar

İş başvurusu yapmanız ile birlikte personel alımlarında belli şartlar bulunmaktadır. Öncelikle mutlaka dürüst, saygılı olmanız gerekmektedir. Aranan en büyük özellik budur. Bunun dışında ise daha önce yüz kızartıcı bir suça karışmamanız gerekmektedir. Bölümlerde çalışacaksanız eğer birazcık tecrübenizin olması sizlerin yararına olacaktır. Eğer yoksa da bunun herhangi bir sorun teşkil etmeyeceğini unutmamalısınız.

Aylık Ücretler

Edremit Koca Seyit Havalimanı işçi alımları ile yaptığı tercihler doğrultusunda çalışanlarına yüksek ücretler ödemektedir. Çalıştınız bölüme göre ücret farklılıkları oluşmaktadır. Lakin hiçbir zaman ortaya ciddi farklar çıkmamaktadır. Tamamen sizlerin yararına olacak şekilde maddi planlamalar yapılmaktadır. Emekliliğiniz ise yüksek prim üzerinden yatırıldığı içinde iler de hayatınız bir nevi garanti altında olacaktır. Maaşlarınız içe belirlenen tarihlerde anlaşmaları bankalardan ödenmektedir.

Mesai Sistemi

Çalışmak için kabul edildikten sonra vardiyalı olarak bulunduğunuz alan içerisinde faaliyetlerinize devam etmektesiniz. Çalışma saatlerinizin dışında çalıştığınız her saat için de sizlere ücret ödenmektedir. Yani mesai sistemi bulunmaktadır. Genel olarak birçok sektörde bulunmasa da havalimanı alanında sizlere sunulmaktadır. İlk yatırılacak maaşınızın üzerine eklenerek sizlere iletilmektedir. Her mesai ücretiniz bu şekilde ödenmektedir.

Bu sayfa Erdemit Koca Seyit Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

4 Yorum

 • aylin mert

  MERHABA BEN AYLİN UZUN YILLAR KURUMSAL FİRMALARDA ÇALIŞTIM SU AN İŞSİZİM HAVAALANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM İSTENİRSE CV YOLLUYABİLİRİM TEŞEKKÜRLER

 • Kadir şimşek

  temizlik

 • salih

  aşcı yardımcılıgı yapmıslıgım var montaj bolumunde calısmıslıgım var ınsaatlerde calısmıslıgım var

 • Serkan

  Merhaba ben Serkan balıkesir erdekte yaşıyorum.Asıl mesleğim bayan kuaförlüğü ama sağlığımı ciddi şekilde etkilediği için mesleği bıraktım.Artık sigortalı ve tatminkar bir ücretle uzun yıllar çalışmak istiyorum.teşekkürler

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin