Elazığ Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2017


Elazığ Havalimanı İş İlanları

Kişisel olarak çalışmak ve bir sektör içerisinde yer almak kesinlikle önemlidir. Maddi anlamda iyi şartlarda bulunmak ve gerçekten kaliteli alanlar içerisinde de bulunmak bizlerin en büyük arzusu haline gelmiştir. Bu konuda ise insanların aklına ilk gelen havalimanlarıdır. Günümüzde birçok kişi havalimanlarında çalışarak hem kendine hem de ailesine maddi alanda ciddi katkılarda bulunmaktadır.

Elazığ Havalimanı Personel Alımları

Elazığ Havalimanı iş ilanları konusunda gün içerisinde bile yerel gazetelere, internet sitelerine bilgileri iletmektedir. Geniş ve büyük bir havalimanı olması ile birlikte sene içerisinde birçok yolcu ağırlamaktadır. Bu nedenle de yeni personellere sürekli olarak ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun bilinç içerisinde olan havalimanı yönetimi yeni personeller için sizleri beklemektedir.

Yüksek Maaş

Elazığ Havalimanı personel alımı yaptıktan sonra yüksek maaş sistemini kullanmaktadır. Maddi anlamda beklentilerinizi karşılanması kesinlikle önem taşımaktadır. İşte bu fikir ile hareket eden havalimanı yönetimi sizleri yüksek ücretle karşılamaktadır. Sizlerde yüksek ücretlerden yararlanabilir ve maddi anlamda ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

İşçi Hakları

Çalışacağınız bölümler içerisinde haklarınızın korunması havalimanı yönetimi tarafından önemsenmektedir. Maddi ve manevi olarak yasaların tanımış olduğu bütün haklarınız sizlere sunulmaktadır. Bu konuda kendinizi güvende hissedebilir ve sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. Haklarınızın hepsi yasal olarak işe girdiğiniz andan itibaren başlamaktadır.

Çalışabileceğiniz Bölümler

Elazığ Havalimanı işçi alımı konusunda sizlere birçok bölüm sunmaktadır. Tamamen sizlerin yararına olacak ve çalışabileceğiniz bölümler bulunmaktadır. Temizlik, güvenlik, danışma gibi alanlarda bulunabilir, ayrıca havalimanı içerisindeki markaların çatısı altında da iş sahibi olabilirsiniz. Bu alanlar içerisinde düşüncelerinize ve yapabileceklerinize göre fikir edinebilirsiniz. Havalimanı yönetimi güvenlik konusunda kusursuz bir şekilde hizmet eden kişileri önemsediğini unutmamalısınız. Çünkü hassasiyet gerektiren bir alan olduğu için tecrübeye önem verilmektedir.

Mesai Sistemleri

Çalışmaya başladıktan sonra insanların aklına gelen sorulardan biri mesailerin olup olmadığıdır. Genel olarak bu soruyu sormaktan da çekinmekteyiz. Havalimanına girdiğiniz andan itibaren vardiya sistem ile çalışmaktasınız. Bu sistem içerisinde eğer vardiyanız dışında çalışmaya devam ediyorsanız mesaileriniz ödenmektedir. İlk maaşınıza çalıştığınız süre ile yapılan hesaplar ile ortaya çıkan fark yatırılmaktadır. Maddi anlamda ki bütün haklarınız sizlere sunmaktadır.

Bu sayfa Elazığ Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

5 Yorum

 • M.kadir

  Ben mehmet kadir lise mezunuyum silahlı güvenlik serfitikam var 29 yaşında evli ve üçüz çocuk babasiyim bu işe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 • tahsin çak

  slm ben elazığdan tahsin çak evli ve bir kız babasıyım işe ihtiyacım var yardımcı olursanız< çok sevinirim

 • azad dağhan

  inşaat teknikeriyim uzun süreli calışmaya ihtiyacım var 4-5 sene gibi bir işe burası biterse başka yerdede devam edebilirim iyi çalışmalar.

 • Oyku

  Bende calismaak istiyorum siivil havacilik mezunuyum ve cok cok istiyorum calismayi

 • Nimet

  Aslında tam bana göre bir yer ,uzun bir zaman şehir dışında çalışmaya niyetim vardı zaten.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin