Eti Maden İşletmeleri Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alımı 2015

eti-maden-isletmeleri-engelli-ve-eski-hukumlu-isci-alimi

Eti Maden İşletmeleri Engelli ve Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE

ENGELLİ 1 VE ESKİ HÜKÜMLÜ 1 DAİMİ İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIR.

Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) engelli 1 ve eski hükümlü 1 işçinin açıktan işe alınması, 11.02.2015 tarihli Olur ile uygun görülmüştür.

Buna göre, adı geçen İşletmenin mevcut işçi sayıları esas alınarak tespit edilen engelli ve eski hükümlü çalıştırma oranlarına göre ortaya çıkan engelli 1 ve eski hükümlü 1 işçi kontenjan açığının kapatılabilmesini teminen, ilgili mevzuatında belirtilen usul ve esaslar ile genel hükümler dahilinde engelli 1 ve eski hükümlü 1 işçi kontenjan açığının, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne 12.02.2015 tarih ve 5582 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu engelli 1 ve eski hükümlü 1 işçi (Proses İşçisi-Lise ve Dengi Okul mezunu) için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

 

Etiket: , , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

12 Yorum

 • SERKAN

  Efendim 19.05.1986 30 yaşındayım 100/41 Özürlüyüm iş arıyorum bu konuda lütfen yardımcı olun

 • Zeynur

  9 yıllık iş deneyimi var engelliyim sizinle birlikte çalışmak isterim

 • hamdi

  ben 10 ay oldu ceza evinde cıkalı devamlı calışmak istıyorum bana yardımmcı olabilirmisiniz

 • MESUT

  MRB BEN K.MUSTAFA PAŞA FATİHTE İKAMETKAH ETMEKTEYİM O/55 RAPORLUYUM FİZİKSEL BEDENSEL ENGELE SAHİP DEGİLİM 27 YAŞINDAYIM VİALANTTA ÇALIŞMAKTAYIM BAZI NEDENLERDEN DOLAYI AYRILMAK İSTİYORUM PAKETLEME BÖLÜMÜNDE ÇALIŞIRIM EN KISA ZAMANDA DÖNERSENİN SEVİNİRİM İŞEDE İHTİYACIM VAR TŞK

 • cuma taşyürek

  merhaba ben kahraman maraşta yaşıyorum o / 75 raporluyum lütfe yardımcı olun

 • Tugay

  Ben her iş yaparim normal işim temizlik yardimci olusan cok sevinirim

 • Safiye Akbulut

  İsmim Safiye gıda sektörü ve diş asistanı tecrübem var %45 engelli ve inkara kayıtlıyım.. Ekstra olarak yönetici asistanı sertifikamda bulunuyor.

 • sinan sertkaya

  bursa gemlikte oturuyorum makina tekniker ve teknisyeniyim bilgisayar bilgim iyi mekanik bakım ve onarım montaj işleriyle ilgili 7 yıl teccübem var.Firmanızla çalışmak isterim %40 engelli raporum var işkura kayıtlı tıp 1 diyabet hastasıyım. numaram. bilginize arz ederim.

 • KÜBRA

  Ankarada yaşıyorum adım kübra %52 raporum vardır 24.02.2014 den itibaren raporlarım %20 epilepsi ve %30 da psikolotik bozukluğu vardır. numaram

 • Mustafa

  Ordu da hikamet etmekteyim %51 engeliyim başvuruyu nerden yapıyoruz yardımcı olurmusunuz

 • mehmet

  merhaba kırlarli de pınarhısar oturuyorum enggleyim 1.55 oranda raporum var 10 ilaç depolamad a tecrubeliyim lütfen yardımcı olsyn saygılar 05366419585

 • HAKKI TAŞYURT

  firmanızın engelli kadrosunda yer almak istiyorum konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin