Filli Boya Personel Alımı 2017


filli-boya-personel-alimi

Filli Boya Personel Alımı Yapıyor!

Filli Boya insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Filli Boya personel alımı yapıyor. Filli Boya iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Filli Boya iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Filli Boya eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1988 yıllarında kurulan Filli Boya, Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş’nin bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak yenilikçi bir anlayışla ilerleyen Filli Boya yıllar içerisinde çok iyi bir büyüme kaydederek kendi sektörünün en güçlü firmalarından birisi haline gelmiştir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan firma aynı zamanda çok ciddi bir istihdam ortamı da yaratmaktadır. Siz de bu firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi Filli Boya gibi büyük bir firmada sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip, nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Filli Boya İnsan Kaynakları

Betek’i Geleceğe Taşıyacak, Sürdürülebilir Başarıyı Sağlayacak Kişileri İşe Alırız

Betek’te işe alım sürecinin amacı, üstlenecekleri pozisyonun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirecek, şirketin yapısıyla uyum göstererek şirkete sağladığı katkıyı sürekli arttırabilecek kişilerin, sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda ayrımcılık yapmadan şirkete kazandırılmasıdır.

Başvurular e-posta, web sitesi, şirket çalışanlarının ya da danışman firmaların önerileri gibi farklı kaynaklardan iletilebilir. İletilen tüm başvurular Betek İnsan Kaynakları başvuru veritabanında tutulur.

Filli Boya Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok farklı şehrinde yeni personellere ihtiyaç duyan Filli Boya personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Filli Boya’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Su Bazlı Boyalar Uygulama Sorumlusu İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Bölge Sorumlusu (Sakarya) Sakarya
Renklendirme Mak. Saha Destek Sorumlusu (Erzurum) Erzurum
Çağrı Merkezi Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Bayi Gelişim Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Mobilya Boyaları Teknik Servis Uzmanı İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Risk Takip Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Satış Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul – Anadolu
İhracat Pazarlama Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Üretim Planlama Sorumlusu İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Sistem Geliştirme Uzmanı İstanbul – Anadolu, Kocaeli
İnsan Kaynakları Uzmanı / Endüstri Mühendisi İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Üretim Uzmanı İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Forklift Operatörü Kocaeli
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 • Cihan kutlu

  Çaycı lık yapıyorum .kimse işe almıyor epilepsi olduğum için sadece sigortalı olarak çalışmak istiyorum tedavimi olmak için aileme bakmak için. KARTALDA İkamet ediyorum.nasip

 • Nurettin GÜN

  Arkadaşlar ben kamyoncuyum 4,5,sefer filli boyadan yük aldım adana da uğur boya ya ve antepte özbal ve yaşar yaşamalı şirketlerine getirdim,filli boya çok büzel bir kuruluştur ben çok beğendim isterdimki ceyhan da da bir yatırımları olsun,emekli oldugum halde çalışmak isterdim,filli boyaya başarılar dilerim hoşcakalın.

 • Kenan

  Arkadaş tavsiyesi çok iki bir fabrikamislş ise girmek istiyorum 45 manisa

 • HİKMET YILMAZ

  mrb ben hikmet gebze arapceşmede kavak cadesinde ikametgah etmekteyim yaş 13.02.1974 dogumluyum boy 176 klo 70 uygun görülen herhangi bir depertmanda calişmak istiyorum kendim farplastta boya hanede boya atma operetörüyük iki yıldır kendi isteyimle ayrılmak istiyorum maddi olanakları cok kısıtlı oldugu için

 • Nazira

  Ben alci boyau ustasyim

 • uğur

  forklift operatörü

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin