Finansbank Personel Alımı 2016

finansbank-personel-alimi-ilani

Finansbank Personel Alımı Yapıyor!

Finansbank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Finansbank personel alımı yapıyor. Finansbank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Finansbank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Finansbank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Finansbank ülkemizde 1987 tarihinden beri hizmet vermektedir. 27 yıldır ara vermeden dinamik çalışmalarını sürdüren Finansbank Türkiye’nin finansçısı olma hedefiyle çalışıyor. Yaptıkları çalışmalarla ülkenin en önemli bankalarından birisi haline gelen Finansbank yaptığı eleman alımlarıyla insanlara önemli iş imkanları sağlamaktadır. Finansbank personel alımı hızını bu sene de sürdürecektir. Toplamda 658 şubesiyle hizmet veren Finansbank sürekli büyüyen bir banka olduğu için Ülke sınırları içerisinde birçok şubesine personel alımı gerçekleştirecektir.

Şuanda 13.000’in üzerinde insana istihdam sağlayan Finansbank bu senenin başlarında eleman alımı ilanlarını çeşitli reklam firmalarına vermiştir. Her yılın başında olağan işten ayrılma durumları olduğu için bütün şube yetkilileri eksiklerini tespit edip üst kurula haber veririler. Bu süreçten sonra ise Finansbank iş ilanlarını yayınlamaya başlar. Aşağıda sizler için Finansbank’ın personel alımı yapacağı boş pozisyonları ve insan kaynakları bölümünün yaptığı açıklamayı hazırladık. Size uygun bir iş bulamazsanız sorun etmeyip, sürekli güncel olan iş ilanlarımızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Finansbank İş İlanları

Finansbank günümüzde en büyük özel bankalardan biri olma yolunda ilerlemektedir. Finansbank müşterilerinin isteklerine gecikmeden cevap vermektedir. Finansbank iş ilanları 2015 yılında da memur alımı yapacağının sinyallerini vermiştir. Finansbank iş ilanları için siteleri de kullanmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru insan kaynakları departmanınca incelenmeye alınır. Başvurunuz olumlu sonuçlanır ise adaylar mülakata çağırılır.

Finansbank personel ve eleman alımı için önce şartları bilmeniz daha iyi olacaktır. Başvuru yapmanız için lise mezunu ya da her hangi bir lisans mezunu olmanız gerekir. Finansbank için personel alımı yapmak, internet üzerinden başvuru sayesinde oldukça kolay bir hal almıştır. Finansbank iş alımı şartları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız internet üzerinden ya da size yakın şubeden yardım almayı deneyebilirsiniz.

Finansbank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Her geçen gün ülkenin farklı yerlerinde eleman ihtiyacı duyan Finansbank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Türkiye genelinde ve birden fazla ilde personel aradığı pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Buradan Finansbank insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve bankanın güncel açık pozisyonlarını takip edebilirsiniz. Finansbank’ın en çok ihtiyaç duyduğu iş pozisyonları aşağıda sizler için derledik.

 • Çağrı Merkezi Personeli
 • Müşteri Danışmanı
 • Bireysel Satış Temsilcisi
 • Genel Başvuru

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

 • hasan

  merhabalar bu bankanın çalışanı olmak istiyorum saygılarımla

 • Esra Nukhet

  Merhabalar, işletme mezunuyum ve Finansbankta gişe yetkilisi olarak çalışmak istiyorum. Umarım böyle büyük bir kurumda çalışma fırsatı bulurum. Teşekkürler.

 • hakan

  Finansbankda çalışmak istiyorum. Güvenlik sertifikam var her turlu çalışma düzenine uyarım.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN