Fokker Elmo Personel Alımı 2017


fokker-elmo-personel-alimi

Fokker Elmo Personel Alımı Yapıyor!

Fokker Elmo insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Fokker Elmo personel alımı yapıyor. Fokker Elmo iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Fokker Elmo iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Fokker Elmo eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Havacılık ve uzay sanayisi alanında tüm dünyanın tanıdığı önemli bir şirket olan Fokker Elmo, bu alanda ileri teknoloji ürünler üretmektedir. Uluslararası sektörde alanının uzmanı olarak görülen Fokker Elmo, bünyesinde 3000’den fazla personeliyle çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde tesisleri bulunan Fokker Elmo İzmir’de bulunan tesisinde de Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürmektedir. İzmir’de yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Fokker Elmo personel alımı yapmaya devam ediyor. İlan haberin devamında firmaya nasıl başvuru yapabileceğiniz ile alakalı bilgileri bulabilirsiniz.

Fokker Elmo İnsan Kaynakları

Alımlarını yapmadan önce eksik birimlerinin tespitini yapan Fokker Elmo insan kaynakları birimi bu doğrultuda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için ilan yayınlayıp gelen başvuruları değerlendirirler. İngilizce biliyorsanız buradan Fokker Elmo kariyer sayfasını ziyaret edebilir ve resmi insan kaynakları açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Fokker Elmo Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İzmir’de bulunan tesislerine yapan Fokker Elmo personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda bulunan link adresini kullanarak siz de Fokker Elmo Havacılık şirketinin açık pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Sizler için firmanın en çok duyduğu personel pozisyonlarını derledik.

http://www.kariyer.net/fokker-elmo-havacilik-ltd-sti-is-ilanlari-c16904-p7576/

 • Depo Elemanı
 • Ofis Personeli
 • Mühendisler

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

6 Yorum

 • arzu

  4 kez başvuru yaptım ve hala sizden haber bekliyorum.. merak ediyorum işçi alırken neler göz önünde bulunduruluyor.. 2 yıl oldu beklemek istemiyorum lütfen

 • Mustafa Bilgisiçok

  12yil montaj ve kalite kontrol o
  perator lugu uzerine calistim
  1yil forklift operatoru olara k
  depoda gorev aldim

 • Nurgül Köse

  Delphide montaj operatörü olarak çaluştım

 • Mahmut

  Malzeme deposunda çalıştım tekstilde

 • Murat

  Esas mesleğim diş protez teknikerliği fakat bi rahatsızlıktan sonra yapamadım işimi…. Geri dönüş sağlar iseniz teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin