Ford Personel Alımı 2017

ford-personel-alimi

Ford Personel Alımı Yapıyor!

Ford insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Ford personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Ford iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ford iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde  Ford eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’deki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Ford personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. Aşağıda ilan haberinin ayrıntıları yer almaktadır.

Ford İş İlanları

Koç Holding ortaklıklarından olan Ford bünyesinde çalışmak isteyenler için bir çok sosyal hak ve güvence mevcuttur. Bu haklardan yararlanmak için Ford iş başvurusu yapılmalı ve aranılan pozisyonlara uygun olan adaylar işe alınır.

Bir çok imkandan yararlanmaya olanak tanıyan ve kariyer anlamında da yükselmeyi sağlayan bir toplulukta çalışmak için yabancı dil bilgisi oldukça önemlidir. Yükselmek istiyorsanız en az 1 yabancı dil bilmeniz çok faydalı olacaktır. Çünkü yabancı ortaklık olan Ford şirketinde yabancı kişiler de çalışmakta ve sürekli uluslararası konular mevzu bahis olmaktadır.

Başvuru internet üzerinden kariyer sitelerine yapılabilmektedir.

Ford Eleman Alımı Süreci

Başvuru sonrası olumlu olarak nitelendirilen adaylar mülakat için çağrılır. Ford eleman alımı süreci oldukça hızlı işler ve genelde eğitime gerek kalmadan işe başlayan deneyimli elemanlar tercih edildiğinden bir aksama ya da sorun yaşanmaz.

Servis, yemek ve diğer bir çok sosyal yardım sağlayan bu şirkette, yükselme imkanı da bulunmaktadır. Mesleki açıdan iyi başlangıç yapmak isteyenler, emekliliklerine kadar bu şirket bünyesinde çalışabilirler. Önemli olan uygun nitelikte bir eleman olup olunmadığının anlaşılmasıdır.

Ford İşçi Alımı Ne Zaman Yapılır?

Ford işçi alımı şu an bir çok bölgede yapılmaktadır. Bünyesindeki personele oldukça iyi imkanlarda iş imkanı ve sosyal haklar sunan bu şirkete çalışma saatleri haftalık 45 saati geçmez ve çalışanlar da işine bağlı insanladır.

Ford Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Açık pozisyonlarına baktığımız zaman İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Eskişehir gibi bölgelerden alım yaptığını gördüğümüz Ford personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek şirkete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ford Otosan resmi kariyer sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

13 Yorum

 • Metay fikri kolaber

  15 sene evvel istanbul merkez Nakkaştepe den gelen referans mektubuyla başvurdum yabancı dil olduğu halde hale cagircaklar yaş 49 oldu torun oldu geçmişler olsunreferansyla

 • Hayat

  Kimya mühendisi alımınız varmı acaba ingilizce bilgisi çok iyi derecede olan

 • Ayşe

  Beni işçi çalışma istiyorum başvurdum yaptım.bayan özürlü var mi sizde ford otosan inönü bekliyorum haber arama hemen lütfen allah yardımcı et inşallah dua

  • Ayşe

   Merhaba ford otosan kariyer…
   Ben işçi çalışma istiyorum engelli is arıyorum bulma basvurdum yaptım gönderildi. Ford otosan İnönü eskisehir ve sizde bekliyor arama haber cevap lütfen allah yardimci etsin dua insallah

 • Nuri

  Merhaba sizinle calsmak istiyorum ben oto elektriciyim ustall kalfallk belgesi var.

 • lokman

  lokman eken oto elektirikcim iş istiyorum tesekkur ederim

 • lokman

  lokman eken oto elektirikcim iş istiyorum irtibat

 • Barış

  Martta ayında yapmış olduğunuz sinav sonuçları ne zaman açıklanacak.Olumlu yada olumsuz ne zaman bilgi vereceksiniz.Şimdiden teşekkürler…

 • Turgay

  Selam aleykum ben 21yasindayim askerliğimi bitirdim kalfalik belgenin var mekanik ise ihtiyacım var

 • ismet

  Selamun aleykum şoforum sizinle calismak isiyorum

 • ALİ

  merhabalar ben 24 yaşında olup kalfalık ustalık belgelerim mevcut mekanik üzerinde sizlerle çalışmak istiyorum

 • Muhittin

  10 yıllıkşoförlük tecrübem var Kocaeli derincede oturuyorum kilom 73 boy 1.83 1991 doğumluyum askerlik görevimi yerine getirmişim tecrübesine sahibim

 • Eyyup yazan

  Şirketinizde çalışmak istorum Yozgat’a yasiorum ise ihtiyacım sekreterlik yapa bilirim

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin