Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2017


garanti-bankasi-personel-alimi

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Son zamanlarda Türk polisinin işini hafifletmek amacıyla, tüm alışveriş merkezleri, postaneler, hastaneler, belediyeler, devlet kurumları ve tüm bankalar güvenlik görevlisi çalıştırma zorunluluğuna tabi tutuldu.

Bu zorunluluk Türkiye genelinde büyük bir iş sahası açtı. Birçok kişiyi alanında toplayan tüm firmalar, güvenlik görevlisi arayışına girdi.

Bankalar kendi bünyelerin güvenlik görevlisi almak için, ilanlarını iş bulma kurumlarına ve internette bulunan iş arama sitelerine vermekteler. Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı çok yakın bir zamanda başlayacak.

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

Her bankanın tüm çalışanlarını belirli bir işe alım şartı vardır. Bu şartlara uyup da başvuru yapanlar güvenlik görevlisi olarak tüm bankalara girebilirler. Güvenlik görevlisi olmak için şartlar nelerdir?

 • Türk vatandaşı olmalısınız
 • En az lise mezunu olmalısınız
 • İstenilen yaş haddinin altında veya üstünde olmamak
 • Askerliğini yapmış olmak
 • Hakkında hiçbir cezai işlem yapılmamış olmak
 • Çalışmak istediği bankanın şehrinde ikamet etmek (yani İstanbul’da bir bankaya güvenlik görevlisi olarak girmek istiyorsanız, İstanbul’da ikamet etmeniz gerekmektedir)

 Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Maaşları

Bankaların güvenliğinden sorumlu kişilerin düzenli ve temiz giyinmeleri ve silah taşıma zorunlulukları vardır. Garanti Bankası bünyesine alınacak elemanların yaş haddini aşmaması gerekmektedir.

Garanti Bankası güvenlik görevlisi maaşları her güvenlik görevlisi alacak şubede farklılık göstermektedir. Merkezlerinde daha yüksek bir maaşa tabi tutulurken, şubelerde bir miktar daha az ücret alınabilir.

Daha önce yayınladığımız Garanti Bankası Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve Garanti Bankasına nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.
 

Etiket:

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

7 Yorum

 • Yusuf Patir

  Merhaba ben yusuf 1988 bilecik dogumluyum syan ist-tuzlada ikamet etmekte olup tuzlada piri reis universitesinde gorev yapmaktayim.bekarim silahli belgeye sahip olup takim calismasina uyum saglayan birisiyim sizinle calismayi cok arzu ediyorum bu konuda sizinle çalışmaktan cok memnun olurum
  Saygılarımla…

 • gül

  Maraba.ismim gül.güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum ve garanti bankasi ada eleman alınacağını duydum.bu konuda yardımcı olurmusunuz????

 • Burak Öz

  Merhabalar ben Sakarya’dan Burak öz silahlı ÖGG sertifikam var bekarım askerliğimi yaptım 1.76 boy 75 kilo 26 yaşındayım lise mezunuyum b+a2 ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum iyi çalışmalar kolay gelsin

 • AYDIN

  SELAM BEN AYDIN 1989 CORUM DOGUMLUYUM İSTANBULDA İKAHMET ETMEKTEYİM SİLAHLI SERTİFİKAM VAR SİZLE CALIŞMAK İSTİYORUM 3 YIL TERCÜMEM VAR HALENDE BANKADA CALIŞMAKTAYIM

 • Mustafa

  Mrh ben ankarada yaşıyorum mustafa silahlı gūvenlik gõrevlisiyim sizlerle hemen çalışmak istiyorum

 • cesur

  Merhaba ben cesur 1.81 boyundayim yaşim 28 k.maraşta ikamet ediyorum. Silahlı güvenlik sertifikasina sahibim ilgileriniz bekliyorum sizinle calismaktan mutluluk duyarim saygarimla..

 • yunus

  Sizleri seviyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin