Gedik Kaynak Personel Alımı 2017


gedik-kaynak-personel-alimi

Gedik Kaynak Personel Alımı Yapıyor!

Gedik Kaynak insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Gedik Kaynak personel alımı yapıyor. Gedik Kaynak iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Gedik Kaynak iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Gedik Kaynak eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Gedik Kaynak 1963 yılında kurulmuş bir firmadır. Türkiye’nin en büyük kaynak kuruluşları arasında gösterilen Gedik Kaynak personel alımı yapmaya devam ediyor. İstanbul’daki tesislerinde hizmetlerini sürdüren Gedik Kaynak, çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Gedik Kaynak İnsan Kaynakları

Gedik İnsan Kaynakları Vizyonu

Gedik vizyonunu taşıyacak insan kaynakları profiline ve yönetim sistemine sahip olmak.

Gedik İnsan Kaynakları Misyonu

Rekabette farkı yaratanın insan kaynakları olduğu bilinciyle; kendini ve içinde bulunduğu organizasyonu sürekli geliştirecek, yaratıcı, lider ruhlu, değişime yön veren, sorumluluklarının bilincinde ve rekabet ortamında fark yaratacak çalışanlara sahip olmak, onların sürekli motivasyonunu sağlayarak, herkesin çalışmak istediği ve gurur duyduğu bir şirket olmak.

Gedik Kaynak Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan ve ihtiyaç duyduğu şehirlerde de yeni personeller arayan Gedik Kaynak personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Gedik Kaynağın güncel açık pozisyonlarını takip etmek için aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

Gedik Kaynak iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin