Gratis Personel Alımı 2017


gratis-personel-alimi

Gratis Personel Alımı Yapıyor!

Gratis insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Gratis personel alımı yapıyor. Gratis iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Gratis iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Gratis eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizde faaliyet gösteren en büyük kozmetik markalarından biri olan Gratis, yayınladığı iş ilanları ile yine onlarca insanı iş sahibi yapacak. Türkiye’nin bir çok büyük ve küçük kentinde bulunan mağazalarıyla müşterilerine ulaşan Gratis personel alımı yapmaya devam ediyor. Her yıl mevcut mağaza sayısını büyüterek daha büyük kitleye hitap eden Gratis, neredeyse her zaman yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Alımlarını Türkiye’nin dört bir yanında sürdüren Gratis iş başvurusu yapan adayları genellikle kadınlardan seçmektedir.

Sizler de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi mağazacılık sektöründe geliştirmek isteyenlerdenseniz Gratis sizin için mükemmel bir fırsat olabilir. İlanın devamını inceleyerek firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gratis İnsan Kaynakları

Kariyer

Gratis ailesi olarak her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Bu büyüme, tüm çalışma arkadaşlarımız ve adaylarımız için kariyer fırsatları yaratıyor.

Düzenli eğitimler sağladığımız çalışanlarımıza, kariyer yollarında daha sağlam adımlarla yürümeleri için destek oluyoruz. ( Kaynak )

Gratis Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinde yapacak olan Gratis personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 100’ün üzerinde açık pozisyonu olan ve onlarca mağazasına eleman arayan bu firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Gratis’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mağaza Müdürü İstanbul – Anadolu
Havalimanı Satış Danışmanları Ankara
Mağaza Müdürü Ankara
Satış Danışmanı Amasya
Kıdemli Satış Danışmanı Bursa, Antalya, Adana, İstanbul, İzmir
Satış Danışmanı Ankara
Satış Danışmanı Aydın
Satış Danışmanı Balıkesir
Satış Danışmanı İstanbul  – Avrupa
Satış Danışmanı Bursa
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

9 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin