Green Park Otel Personel Alımı 2017


green-park-otel-personel-alimi

Green Park Otel Personel Alımı Yapıyor!

Green Park Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre The Green Park Otel personel alımı yapıyor. Green Park Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Green Park Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Green Park Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren The Green Park Otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin bir çok bölgesinde otelleri bulunan Green Park Otel kendi çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük oteller zincirinde bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip otele nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Green Park Otel İnsan Kaynakları

The Green Park Otel insan kaynakları yetkilileri ilk olarak eksik birimlerinin tespitini yapıp daha sonra bu doğrultuda ilanlarını yayınlamaktadır. Otele başvuracak adaylarda departmana göre farklı nitelikler arayan Green Park Otel insan kaynakları, titiz bir işe alım süreci izlemektedir.

Green Park Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

The Green Park Otelleri, ülkemizin tatil beldelerinden ziyade büyük şehirlerde yer almaktadır. İstanbul, Kocaeli, Ankara, Gaziantep gibi şehirlerde otelleri bulunan Green Park Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aşağıda otelin en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik. Green Park Otel resmi kariyer sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

 • Garson
 • Bellboy
 • Resepsiyonist
 • Aşçı

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

7 Yorum

 • hasan

  4 sene 5 yıldızli otelde calistm alanyada askerlik nedeniyle simdi burda otelde calismak istiyorum garson olarak

 • Murat Baysal

  Marmariste otel ve restorant ve barlarda çalıştım 10 sene norvecte kaldım ingilizce ve norvece biliyorum sizinle çalışmak istiyorum tabiki sizde isterseniz

 • melek

  Turizm işletmeciliği ve otel yönetimi mezunuyum.double tree by hilton dedeman butik otellerde çalıştım.amerika birleşik devletlerindede otelse resepsiyonistlik yaptım şuan çalışmıyorum.iş arıyorum.

 • m.said

  goarsonluk az cok biliom

 • Kader

  Hareketli canlı bir kişiliğim vardır, çalıştığım is yerinde haksızlığa gelemen. 2 yıl boyunca kurumsal bir şirkette kasiyer olarak çalıştım 2 ay önce sağlık sorunlarim sebebiyle çıkarıldım. 19 yasimdayim şirketinizde çalışmak istiyorum.

 • Seyithan nart

  Turizm meslek lisesi ascilik mezunuyum. Daha once farkli otellerde ve mutfak departmaninda calistim. Şuan bostayim ve is ariyorum . Kabul ederseniz sizinle calismak istiyorum

 • imdat

  daha önce bi otelde çalışmadım kabul ederseniz sizle çalışmak istiyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin