Gübretaş Personel Alımı 2017


gubretas-personel-alimi

Gübretaş Personel Alımı Yapıyor!

Gübretaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Gübretaş personel alımı yapıyor. Gübretaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Gübretaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Gübretaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Gübretaş Fabrikaları 1952 yılında Türk tarım sektörüne çeşitli kimyevi gübreleri tedarik etmek için kurulmuştur. Kurulduğu zamandan bu yana sektörde hep lider konumunda olan Gübretaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Gübretaş hakkında kısa bir bilgiden sonra firmaya iş başvurusu yapacağınız bağlantıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Gübretaş Hakkında

6 Kasım 1952 tarihinde dönemin Bakanlar Kurulu, Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi’nin (GÜBRETAŞ) kurulması kararını alır, ancak şirket resmi olarak 1953 yılında faaliyete geçer.

Türk çiftçisinin kimyevi gübrelerden yararlanarak yüksek verimli ve kaliteli ürünler elde etmesi fikrinden yola çıkılarak, Ziraat Bankası öncülüğünde Zirai Donatım Kurumu, Şeker Fabrikaları, Sümerbank, Etibank, Makine Kimya Endüstrisi ve Fertilizer Corporation of Amarica A.G. şirketinin ortaklığıyla 2.300.000 TL sermaye ile Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi kurulur. Amerikan şirketi 1958 yılında hisselerini Ziraat Bankası’na devreder.

MİSYONUMUZ 

Sektörde öncü olmanın verdiği sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek ve tedarik etmek; bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımıza bereket katmak.

VİZYONUMUZ

Paydaşlarına katma değer sağlayan, bir dünya firması olmak.

Gübretaş iş başvurusu yapmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • ÖMER

  BILGISAYAR BOLUMU MEZUNUM CESITLI FABRRIKALARDA URETIM OPERATORU OLARAK ÇALISTIM UYGUN POZISYON OLDUGUNDA GUBRETAS TESISLERINDE GOREV ALMAK ISTIYORUM.

 • taner büyükoğlu

  zirrat mühendisiyim 43 yaşındayım işsizim istanbul’da oturoyorum gübretaşta çalışmak istiyorum

 • Serkan karademir

  Serkan karademir antalya merkez anadolu kimyada 6 yildir çalışmaktayım sıvı üretim sıvı dolum makina kullanımı biyoteknolojik makina kullanımı yararlı olacağımı düşünüyorum

 • Bestami

  Merhaba Hatay. Belende oturuyorum 1981 doğumluyum Roder forklif ve bobket operator sertifikam var şu anda çalışmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 • taner büyükoğlu

  ziraat mühendisiyim işsizim istanbulda oturuyorum kurumunuzda çalışmak istiyorum Taner

 • Cenap

  Sanlıurfa da oturuyorum 22 yaşındayım isim yok çalışmak istiyorum. Bana ulaşın

 • HASAN ÇELİK

  İSKENDERUNDA BİLGİSAYAR OKUDUM.KAMU YÖNETİMİ SON SINIFTAYIM.ASKERDEN YENİ GELDİM.24 YAŞINDAYIM.EHLİYETİM VAR.KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.TEL:05385695919

 • EMİNE KALAYCI

  ZİRAAT MÜHENDİSİYİM.DENİZCİLERDE OTURMAKTAYIM.KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA…. TEL:05438407408

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin