Hakan Plastik Personel Alımı 2017

hakan-plastik-personel-alimi

Hakan Plastik Personel Alımı Yapıyor!

Hakan Plastik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Hakan Plastik personel alımı yapıyor. Hakan Plastik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Hakan Plastik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Hakan Plastik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Hakan Plastiğin temelleri 1965 yıllarında İstanbul bölgesinde atılmıştır. O yıllardan günümüze kadar geçen süreçte iyi bir büyüme kaydeden Hakan Plastik kendi sektörünün en büyük markalarından birisi olmuştur. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Hakan Plastik İnsan  Kaynakları

Müşteri velinimetimizdir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

En önemli sermaye insan kaynağıdır

Ürün ve hizmetin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. Alanında en iyi kişilerle personelimizin yetenek, güç ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, etkinliklerini arttırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yansıtmak firmamızın sürekli başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Farklılıklarımız, zenginliklerimizdir

Başarının ön şartı olarak farklılıklara saygı duyar, kucaklar ve iletişime açık olmayı destekleriz. İnsana ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek bir başka ilkemizdir.

Hakan Plastik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni elemanlar alacak olan Hakan Plastik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satınalma Elemanı Şanlıurfa
Rusça Bilen Müşteri Temsilcisi İstanbul – Avrupa, Tekirdağ
Satınalma Elemanı Terkirdağ
Endüstri Mühendisi Tekirdağ
Satış Uzmanı İstanbul – Avrupa
Satış Uzmanı Diyarbakır
Satış Uzmanı Ankara
Grafik Tasarımcısı İstanbul – Avrupa
Satış Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Genel Başvuru Şanlıurfa, Tekirdağ
 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

3 Yorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin