Halkbank Gişe Yetkilisi Alımı 2017

halkbank-personel-alimi

Halkbank Gişe Yetkilisi Alımı

Halkbank çeşitli pozisyonlarda Halkbank iş ilanları vasıtası ile personel alımı yapmaktadır. Halkbank personel alımlarında belli koşulları yerine getirme şartı aramaktadır. Halkbank Gişe Yetkilisi alımlarında bankanın belirlediği niteliklere sahip olma ve aynı zamanda bankanın gerçekleştirdiği sınavlarda başarılı olma koşulu aranmaktadır. Halkbank Türkiye genelinde Halkbank şubelerinde çalışmak üzere Gişe Yetkilisi pozisyonuna personel alımları yapmaktadır.

 Halkbank Gişe Yetkilisi Aranan Nitelikler Nelerdir?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ya da yabancı uyruklular için, yetkili makamlardan Türkiye’de çalışma izni almış olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Adli suçlarından hükümlü bulunmamak,
 • 01.01.1987 ve sonrası doğumlu olmak,
 • Üniversite ya da fakültelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan bölümlerinden mezun olmak,
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek, vücut veya akıl hastalığı ya da vücut sakatlığı gibi özrü bulunmamak,
 • Erkek adaylar için, askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmak veya askerlik muaf olmak,
 • Adaylar hakkında yapılan incelemeler sonucunda, sicil, tutum ve davranışları ile özgeçmişleri bakımından bankacılığa uygun bulunmak

Banka tarafından gerçekleştirilen sınavlarda başarılı olan adaylar Halkbank Gişe yetkilisi alımı için mülakata girdikten sonra işe alınmaktadır.

Halkbank gişe yetkilisi olarak görevine yeni başlayan personelin maaşı 2.000 – 2.250 TL arasında değişmektedir.  Halkbank Gişe Yetkilisi maaşları personelin aldığı asgari geçim indirimi, aile yardım parası ve çocuk parası ücretlerine göre farklılık göstermektedir.

Daha önce yayınladığımız Halkbank Personel Alımı ilan haberini inceleyebilir ve Halkbank’a nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.
 

Etiket:

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

1 Yorum

 • Burcu

  Bankanız bünyesinde çalışmak üzere gişe yetkilisi olarak iş başvurusu yapmak istiyorum. İnsan kaynakları yönetimi mevzunuyum MYÖ 2 yıl suan çalışma ekonomisi 4sınıftayım acık ögretimde okuyorum 2yıl kadar iş deneyimim var muhasebe elamanı olarak çalıştım ilgilenirseniz sevinirim iyi çalışmalar.

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin