Honda Personel Alımı 2017


honda-personel-alimi

Honda Personel Alımı Yapıyor!

Honda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Honda personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Honda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Honda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Honda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otomotiv sektöründe önemli markalardan biri olan Honda personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada nasıl çalışacağınıza dair bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

Honda İş İlanları

Gebze merkezli olan firmada 1998 yılından beri otomobil üzerine çalışmalar yapılmaktadır. Bu yüzden bir çok kişi kurumun bir parçası olmak istemekte ve Honda bünyesinde çalışmak istemektedir. Genellikle yabancı dilde ilan veren şirket, şu an için genel başvuru açmıştır ve nitelikli elemanlar için alım yapmak istediği alanlarda ihtiyaç halinde iletişime geçmek üzere eleman arayışındadır.

Bir çok farklı pozisyon için eleman arayan firmada, mühendis, teknik eleman, IT personeli ve uzmanı gibi bir çok nitelikli personel arayışı zaman zaman olmaktadır.

Honda İşe Alım Süreci

Honda işçi alımı ilanına başvurduğunuzda, başvurunuzun olumlu olması halinde sizinle iletişime geçilmektedir. Bu nedenle başvuruda bulunurken, aranılan niteliklere uygun olup olmadığınızı iyi anlayarak başvurmanız önemlidir.

Olumlu olan başvurular için mülakat daveti yapan firma, kısa süre içinde iş başı yapmak için uygun koşulları sağlamaktadır.

Honda’da Kariyer

Honda eleman alımı ilanlarında çeşitli pozisyonlara başvuran deneyimli adaylar olmakla birlikte, kurum içinde yükselme imkanı da bulunmaktadır. Bu yüzden nitelikleri iyi olan ve kendini geliştirmiş olan adaylar, oldukça başarılı bir şekilde kariyerlerini zirveye taşıma imkanına sahip olmaktadır.

İş ilanlarını düzenli olarak siz de internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz ve eğer tercih edilirseniz kurumsal bir şirkette çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Honda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul ve Kocaeli bölgesinden yapan Honda Türkiye personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek Honda’ya iş başvurusu gönderebilirsiniz. Honda Türkiye resmi insan kaynakları sayfasına gitmek ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • Süleyman

  Bandırma İMKB teknik ve Anadolu meslek lisesi den çıkmayın gerçi lise 3 sınıfından okulu bırakmak zorunda kaldım ailene yardım etmek için bıraktım okulu çalışmaya başladı ama ben sevdiğin işi yapma istiyorum motosiklet tamirciliği yaptım motorlarla ilgilenmek hoşuma gidiyor motor tamirinde iş olursa yaparım

  • Süleyman

   Bandırma İMKB teknik ve Anadolu meslek lisesi den çıkmayın gerçi lise 3 sınıfından okulu bırakmak zorunda kaldım ailene yardım etmek için bıraktım okulu çalışmaya başladı ama ben sevdiğin işi yapma istiyorum motosiklet tamirciliği yaptım motorlarla ilgilenmek hoşuma gidiyor motor tamirinde iş olursa yaparım

 • hakan tütünoğlu

  sakarya bölgesine srvis koyulursa çalışmak isyeen arkadaşlarımız var sizinle çalışmak isiyoruz

 • Adil

  Sizinle çalış mâ isterim e sınıfı ehliyetim var pireste calisa bilirim her iste elimde gelir işe cok ihtiyacim var saygilar

 • Kadir

  Gazalti elektrik kaynağı kesim büküm işleri yaparım teknik resim okurum orta okul mezunu mesleki setifikam mevcut sizinle çalışmak isterim

 • Hüsnü

  Motor yenilemede 20yıl dir calisiyom farkli alanlarda calismak istiyorum

 • deniz

  İşe ihtiyaçim var

 • Nihat

  Sizinle çalışmak istiyorum

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin