İgdaş Personel Alımı 2017

 

igdas-personel-alimi

İgdaş Personel Alımı Yapıyor!

İgdaş insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre İgdaş personel alımı yapıyor. İgdaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İgdaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İgdaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İgdaş 1986 yılında İstanbul’un doğalgaz ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. Bu ihtiyacı karşılarken insan ve çevre sağlığına ayrıca önem gösteren firma çevre kirliliğinin önüne geçmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyesinde yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan İgdaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de İgdaş gibi büyük bir firmada çalışıp geleceğinizi güvence altına almak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan İgdaş insan kaynakları açıklamasını ve firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

İgdaş İnsan Kaynakları Politikası

İK politikasının temelini oluşturan başlıca ilkeler şunlardır:

1. Şirketin amaç ve geliştirme hedefleri doğrultusunda gerekli nitelik ve gelişme yeteneklerine sahip kişilerin istihdamı esas alınır.

2. Şirket, personeline mesleki bilgi ve yeteneklerine göre, istihdam şartları ve kendilerini yetiştirmeleri yönünden adil ve eşit imkânlar sağlar.

3. Şirket, hedeflerini gerçekleştirebilmek için, çalışanları verimlilik ve karlılık ilkelerine uygun olarak, maliyet bilinci içinde çalışmaya teşvik eder. Personelin bu yöndeki görüş ve fikirlerini yönetime kolaylıkla aktarabilmesini sağlamaya yönelik tedbirler alır.

4. Şirket, personelinin amirleri ve iş arkadaşları ile iyi ilişkiler kurmasına ve çalışma barışının ahenkli bir şekilde devamını sağlamaya yönelik tedbirleri alır. Yapılan işin niteliğine uygun, rahat ve güvenli bir iş ortamı sağlar.

5. Şirket, personelini başarılı olmaya teşvik eder, yetenekli ve başarılı personelin girişimciliğini destekler. Başarılı olanları ödüllendirir.

6. Şirket, personelini, kendilerini ilgilendiren konularda zamanında haberdar eder.

7. Şirket, personelinin kişiliğine saygı duyar, haklarını korur.

8. Şirket yöneticileri, kendilerine bağlı personelin, işlerini verimli ve işin gereklerine uygun olarak yapabilecek düzeye eriştirilmesinden, işin gerektirdiği sorumluluk, iş disiplini, tutum ve davranışlara uygun çalışmasından ve ayrılmaları veya terfileri halinde yerlerine geçecek elemanların yetiştirilmesinden sorumludurlar.

Şirketimiz çalışanları 4857 sayılı İş Kanunu, 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu ve 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Kanunu hükümlerine tabidir. Çalışanlarımızın çoğunluğu İşletme Toplu İş Sözleşmesine tabi olup yönetici personelimiz kapsamdışı statüdedir.

İGDAŞ’ ta eleman seçme ve yerleştirme sürecinin temel amacı, Kurumun bütün hizmetlerinin en etkin şekilde yürütülmesi için, teknik, sosyal ve ekonomik gelişmeler çerçevesinde, verimlilik ve karlılık ilkelerine uygun olarak ve maliyet bilinci içinde şirketin gelecekteki insan kaynağı ihtiyacının belirlenmesidir.

İgdaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

İgdaş personel alımı yapacağı pozisyonların listesini henüz reklam firmalarına dağıtmasa da, ağırlıklı olarak alımlarını İstanbul’dan gerçekleştirecektir. Yine de sizlere en güncel İgdaş iş ilanları haberlerini anbean aktarmaya devam edeceğiz. İgdaş iş başvurusu için tıklayınız.

 

Etiket: , , , ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

8 Yorum

 • Ozlem keskin

  7 yil ozel bir firmada dogalgaz proje kordinatorlugu yaptim…istanbul da ikamet etmekteyim…

 • Durak şahiner

  1980 Yozgat çekerek doğumluyum lise mezunu ehliyetim ver doğalgaz firmasında calışdım kombi teknisyenligi yapıyorum İstanbul Eyüp de ikamet ediyorum

 • Adem

  1980 Erzurum doğumlu evli 2cocuğum var lise mezunu ehliyetim ver doğalgaz firmasında calışdım ie cok ihtiyacım var

 • hakan

  32 yasindayim dogalgaz teknikeriyim.5 yillik dogalgaz isletme personeliyim.tesisatci firmalarda onkesif proje ciziminde bulunmam haric.uygun bir gorev verirseniz sevinirim.

 • Habib

  31 yaşındayım elazıglıyım igdaş kartal müdürü murat BÜYÜKÇE referansımdır şoför güvenlik açık olan pozizyonunuzda degerlendirirseniz çok sevinirim hayırlı günler

 • feyzullah

  İş Deneyimlerim:

  19.07.2011 ıraq duhoq toplu konut 1680 daire artı sosyal tesileri sıfırdan anahtar teslimi
  15.06.2015 iş bitimi

  09.2009-08.2011 :İstanbul-İgdaş Anadolu Yakası As-built & Halihazır
  Projesi (Arazi Etüd Şefi) ERTEKİN MÜHENDİSLİK.

  04.2007-09.2009 : Bursa halihazır ve eizbuilt ölçüm projesi şantiye ve
  etüt şefi ERTEKİN MÜHENDİSLİK.

  06.2006-03.2007 : İstanbul-İgdaş Anadolu Yakası As-built & Halihazır
  Projesi (Arazi Etüd Şefi) ERTEKİN MÜHENDİSLİK.

  01.2006-05.2006 : Antalya belek susesi otel projesi ( topograf ) mira inş

  07.2005-12.2005 : İstanbul-İgdaş(Şile,Esenyurt)Halihazır Projesi(Arazi
  Etüd Şefi) ERTEKİN MÜHENDİSLİK.

  04.2003-07.2005 : Ankara Çayyolu Metrosu Köyhizmetleri & Ümitköy
  İstasyon Arası
  Aç Kapa Metro İnş. ( Alet Opr.) Age-Baner İnş.

  Yabancı Dil:
  İngilizce:
  Kürtçe : konuşma

 • ÖMER GÜVEN

  Giresun üniversitesi insan kaynakları yönetimi bölümü mezunuyum bir çok yayın evinde bölge sorumlusu olarak çalıştım iş sağlığı ,iş güvenliği iş hukuku personel işe alma süreçeleri, iş takibi ,personel özlük dosyası oluşturma misyon,vizyon gibi değerleri takip eden bilgi ve deneyimlere sahibim çalışmak, kariyer edinmek isityorum

 • sedat

  adı: sedat okur
  tc no: 35803272842
  doğum yeri : d.bakır
  doğum tarihi: 08.01.1981
  mezun olduğu okul:endüstri meslek elektrik bölümü 2006 mezun
  askerde gemide elektrikçi olduğuma dahil hizmet belgesi var.
  ehliyet b sınıfı 1999
  bilgisayar sertifika 9 senedir var
  devlet demir yollarında 7 yıl hemzemin geçitte çalıştım.
  irtibat tel 0539 665 3603

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin