Irak İşçi Alımı İş İlanları 2016

irak-isci-alimi

Irak İşçi Alımı

Irak iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Irağı her yıl yüzlerce insan çalışmak için tercih etmektedir. Irak işçi alımı haberini sizler için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz bu sayfada Irak iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Ülkemizin inşaat ve sanayi alanında en fazla ilişkisi olan ülkelerin başında Irak gelmektedir. Sınır komşularımızdan olan Irak ile yıllardır süregelen iş ilişkileri sürekli olarak Irak işçi alımı ilanlarının gündemde olmasına neden olmuştur.

Nitelikli ve niteliksiz eleman ihtiyaçlarında firmaların bünyesindeki personeller ile birlikte yurt dışına gidecek olan yeni elemanlar, bir çok kişinin tercih ettiği inşaat ve sanayi sektörlerinde çalıştırılmaktadır. Yıllardır var olan ilişkilerin ve güvenin önemi nedeniyle çalışma izinleri ve vizeler oldukça kısa süre içinde halledilmektedir.

Bir çok kişinin çalışma izinlerini kısa sürede çıkaran firmalar, ilişkilerin gelişmesi nedeniyle bir çok kolaylık sağlanmasına neden olmuştur.

Irak Çalışma Şartları

Irak çalışma şartları firma bünyesinde devam ettiği için firmanın direktifi ile belirlenmektedir. Hangi sektörde çalışılacaksa o sektörün minimum beklentilerini karşılayan elemanlar Irak işçi alımı ilanlarına başvurabilirler.

Bu nedenle bir çok insan şirket bünyesinde kolay bir şekilde iş ilanlarına başvuru yapabilir. İş ilanlarına başvuru sonrası da gerekli evrak işleri tamamlanır.

Irak İş Sektörleri

Otomotiv ve sanayi sektöründe oldukça gelişmiş olan Irak, inşaat ve sanayi tesisleri kurulumunda Türklerle çalışmaktadır.

Yakın komşuluk ilişkileri ve iş gücünün kolay temini açısından bu iki ülke bir çok iş anlaşması da yapmıştır. Irak işçi alımı ilanları takip edebileceğiniz insan kaynakları sitelerinden, iş başvurusu yapabilirsiniz ve çalışma koşullarına uygunsanız ve işe alınırsanız, dönemsel olarak çalışabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum bölümünden meslek bilginizi ve yapmak istediğiniz işleri yazabilirsiniz.
Not: Bu sayfa, Irak’daki iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır. Sitemiz hiç kimse ile Irak’da iş bulacağı konusunda görüşmez. Kimseyi işe sokmaz ve bu konuda söz vermez.
 

Etiket: ,

Bu Yazıyı Paylaşın 
 
 

13 Yorum

 • musa

  merhaba ismim musa pvc ve cam ustasıyım ırakta calışmak istoyurm daha öncede erbilde 3 sene kaldım oranın lehcesi sorancayıda bilirm

 • Okan

  Merhaba ben yurt dışında çalık enka gama gibi firmalarda bir çok ülkede endüstriyel elektrik terminasyon kablo çekimi mekanik işlerinde tecrübem vardır ilgilenen firmalara duyurulur

 • Naim

  selam alekum bem inşaat kalıp duvar demir ustasının proje okuyorum ekibim var yurtdışında çalış mak istiyorum saygılar

 • ADEM

  YASPASTA KURUPASTA EKMEK VE CESITLERI DUNYA MUTFAGI TATLILARI SUTLU VE SERBETLI TATLILAR KURABIYELER KEKSLER UNLU MAMULLER DONDURMA POGACA ACMA SIMIT VSVSVS USTASIYIM YURTDISINDA UZUN VADEDE CALIŞABILECEGIM İŞ ARIYORUM turkıye

 • Hasan

  Adim hasan yasim 23 adanadan yaziyorn sizlere boyaci ustasiyim 12 senelik ustasiyim ayrica kalorifer tecrubem var askerde kalorferci gorevi yaptim sizinle calisabilirm

 • Cansu

  Merhaba ben Yapı Ressamlığı teknikeriyim eğer uygun bir iş olursa çalışmak isterim

 • Gökhan

  Merhaba ben pvc kapi pencere üretim montaj ve kaynak ustasiyim yurtdisi tecrubem var pasaportum hazir

 • MEHMET ALİ

  tIR ELEKTRİKÇİSİYİM EURO 4 5 6 YURTDIŞINDA DOLGUN MAAŞLA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 13 YILLIK YURTDIŞI DENEYİMİM VAR

 • abdulllah

  ısıtma sogutma tesisat ustasiyim ayrica farkli ulkerde calismisligim var calisacagim durust firmalara ihtiyacim var

 • Kadir

  Merhaba iyiderecede ingilizce ve almanca tillerine sahip

 • Ahmet

  Mrh.Tır şöförüyùm Yurtdışında çalışmak istiyorum.

 • ihsan tigrik

  merhaba ben boya alcıpan kartonpıyer yapıyorum ıyı kotu.ama ne ıs olursa calısırım

 • ihsan tigrik

  merhaba ben boya alcıpan kartonpıyer yapıyorum ıyı kotu.ama ne ıs olursa calısırım

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
Close
FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN